Úvod Aktuality Kukláči pri protidrogovej akcii zatýkali v Piešťanoch

Kukláči pri protidrogovej akcii zatýkali v Piešťanoch

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry Prezídia Policajného zboru vykonali v utorok 11. apríla policajnú akciu, v rámci ktorej zadržali 7 osôb podozrivých zo spáchania drogovej trestnej činnosti ezphoto3 vp 다운로드. V prípade dokázania viny hrozí obvineným trest odňatia slobody v trvaní 10 až 15 rokov. „Kukláči“ zasahovali na viacerých miestach v Piešťanoch, pričom celé zatýkanie bolo dopredu pripravené a naplánované i keď ťažko vyzbrojení muž zákona kontrolovali po zotmení aj náhodných okoloidúcich aac 코덱.

„Vzhľadom na naďalej prebiehajúce úkony trestného konania v štádiu po vznesení obvinenia nie je možné poskytnúť k prípadu bližšie informácie, pretože by mohlo dôjsť k ohrozeniu, resp 디알도스 다운로드. mareniu aktuálne prebiehajúceho dokazovania,“ informoval Martin Wäldl z kancelárie prezidenta Policajného zboru.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Po vykonaní nevyhnutných procesných úkonov bolo všetkým zadržaným osobám vznesené obvinenie za spáchanie trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi podľa § 172 Trestného zákona ldplayer. Vyšetrovateľom Policajného zboru bol spracovaný podnet na podanie návrhu na vzatie všetkých obvinených do väzby.

-lt/Zdroj: Prezídium Policajného Zboru/Foto: archív – ilustračné-

REKLAMA