Úvod Aktuality Kriminalisti odhalili drogy, pri razii našli heroín, pervitín i 13 000 eur

Kriminalisti odhalili drogy, pri razii našli heroín, pervitín i 13 000 eur

Na základe niekoľkomesačného operatívneho rozpracovania zadržali trnavskí kriminalisti koncom augusta matku s dcérou, ktoré sú podozrivé z drogovej trestnej činnosti 정부 로고 다운로드. Počas akcie s názvom Indiánka vykonali príslušníci kriminálnej polície, za pomoci pohotovostného policajného útvaru, domové prehliadky v Trnave, na sídlisku Linčianska 윈도우7 기본게임 다운로드. Prehliadky vykonali v byte, pivničných priestoroch a dvoch autách. Súčasne s domovou prehliadkou bola pri nákupnom centre, takmer priamo pri predaji drog, zadržaná 47-ročná žena Korean fonts. Počas zadržania mala pri sebe 49 skladačiek s heroínom a pervitínom, čo potvrdila expertíza.

V byte policajti zaistili 4 zatavené striekačky s hnedým kryštalickým materiálom 매크로 다운로드. Expertíza ukázala, že v nich bolo minimálne 101 dávok metamfetamínu. V akcii bol nasadený aj služobný pes špeciálne cvičený na vyhľadávanie drog, Ten v byte označil trezor s viac ako 13-tisíc Eurami, ktoré pochádzali pravdepodobne z drogovej trestnej činnosti 감자별 다운로드. 29-ročná dcéra bola zadržaná doma, počas domovej prehliadky.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Na základe zhromaždených dôkazov vyšetrovateľ krajskej kriminálnej polície obvinil obe ženy z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi 알리아스 다운로드. Zároveň spracoval podnet na ich väzobné stíhanie, pričom polícia matku s dcérou už eskortovala do výkonu väzby. Vzhľadom na to, že ženy sú obvinené z drogovej trestnej činnosti závažnejším spôsobom konania, hrozí im odňatie slobody na desať až pätnásť rokov 마이크로소프트 픽스잇 다운로드.

-Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA