Úvod Aktuality Kriminalisti odhalili drogy, pri razii našli heroín, pervitín i 13 000 eur

Kriminalisti odhalili drogy, pri razii našli heroín, pervitín i 13 000 eur

REKLAMA

Na základe niekoľkomesačného operatívneho rozpracovania zadržali trnavskí kriminalisti koncom augusta matku s dcérou, ktoré sú podozrivé z drogovej trestnej činnosti 정부 로고 다운로드. Počas akcie s názvom Indiánka vykonali príslušníci kriminálnej polície, za pomoci pohotovostného policajného útvaru, domové prehliadky v Trnave, na sídlisku Linčianska 윈도우7 기본게임 다운로드. Prehliadky vykonali v byte, pivničných priestoroch a dvoch autách. Súčasne s domovou prehliadkou bola pri nákupnom centre, takmer priamo pri predaji drog, zadržaná 47-ročná žena Korean fonts. Počas zadržania mala pri sebe 49 skladačiek s heroínom a pervitínom, čo potvrdila expertíza.

V byte policajti zaistili 4 zatavené striekačky s hnedým kryštalickým materiálom 매크로 다운로드. Expertíza ukázala, že v nich bolo minimálne 101 dávok metamfetamínu. V akcii bol nasadený aj služobný pes špeciálne cvičený na vyhľadávanie drog, Ten v byte označil trezor s viac ako 13-tisíc Eurami, ktoré pochádzali pravdepodobne z drogovej trestnej činnosti 감자별 다운로드. 29-ročná dcéra bola zadržaná doma, počas domovej prehliadky.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Na základe zhromaždených dôkazov vyšetrovateľ krajskej kriminálnej polície obvinil obe ženy z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi 알리아스 다운로드. Zároveň spracoval podnet na ich väzobné stíhanie, pričom polícia matku s dcérou už eskortovala do výkonu väzby. Vzhľadom na to, že ženy sú obvinené z drogovej trestnej činnosti závažnejším spôsobom konania, hrozí im odňatie slobody na desať až pätnásť rokov 마이크로소프트 픽스잇 다운로드.

-Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA