Úvod Aktuality Krajinský most je opäť online, môžete sa pozrieť aká je na ňom...

Krajinský most je opäť online, môžete sa pozrieť aká je na ňom situácia

REKLAMA
Esesko

Po utíchnutí rekonštrukčných stavebných prác na Krajinskom moste, utíchla aj prevádzka na portáli krajinskymost.sk. Stream dopravnej situácie bol preto tiež dočasne pozastavený haansoft pdf 드라이버 다운로드. V čase, keď sa rozbehli práce na rekonštrukcii cesty na Havran, už beží opäť naplno.

„V uplynulých týždňoch, pravdepodobne aj v nadväznosti na začínajúcu rekonštrukciu cesty na Havran, sme zaevidovali viacero otázok smerujúcich na funkčnosť  portálu krajinskymost.sk 바람체 다운로드. Naším cieľom je pomôcť vždy, keď je to možné. Preto sme sa rozhodli opätovne obnoviť plnohodnotnú prevádzku portálu krajinskymost.sk 아이폰 6 벨소리 다운로드. Veríme ,že opäť pomôžeme zjednodušiť každodenný život každému z nás,“ informovali zástupcovia IT firmy Lombard, ktorá je prevádzkovateľom webu Grape Valley.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Kamera sledujúca premostenie Váhu je umiestnená na jednej z budov na Krajinskej ceste. Pri rekonštrukcii mosta pomohla s informáciami o aktuálnej situácii tisíckam ľudí 스마트폰 해킹 툴 다운로드. Aktuálne sa pre rekonštrukciu cesty na Havran, ktorá má trvať rok, sa kolóny zatiaľ netvoria.

Viac info o rekonštrukcii nájdete tu https://www.pnky.sk/aktuality/cestu-na-havran-zacinaju-opravovat-prace-maju-trvat-maximalne-rok/.

-red- Foto: Erik Ďuriš

REKLAMA