Úvod Aktuality Kotlebovci ponúkli Maduničanom občianske hliadky i kurzy sebaobrany

Kotlebovci ponúkli Maduničanom občianske hliadky i kurzy sebaobrany

REKLAMA
Esesko

V sobotu 3. septembra sa v Maduniciach na parkovisku pred obecným úradom zišlo približne 700 sympatizantov Ľudovej strany Naše Slovensko a obyvateľov obce 화산전생 텍본 다운로드. Dôvodom bolo protestné zhromaždenie „Za bezpečný a lepší život v Maduniciach a na Slovensku“, ktoré iniciovali sympatizanti Mariana Kotlebu potom, čo počas cibuľových slávností partia rómskych mladíkov brutálne dobila 63-ročného dôchodcu Download atmega128.

Podľa vyjadrení obyvateľov obce išlo o rasovo motivovaný útok, keďže mladí muži tesne pred ním údajne vyhlasovali, že ukážu, kto je v Maduniciach pánom a pozabíjajú všetkých bielych Maduničanov 벨365 다운로드. Podľa informácií, ktoré priniesol Trnavský hlas však polícia tento čin zatiaľ klasifikuje ako ublíženie na zdraví, pretože má k dispozícii iba dvoch svedkov a potrebujú troch, ľudia však svedčiť nechcú – majú strach, traja z útočníkov sú totiž stíhaní na slobode 그날처럼 mp3 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Počas stretnutia, ktoré prebehlo pokojne a na rozdiel od iných podobných akcií kotlebovcov polícia tento raz nezasiahla, ale len monitorovala situáciu, ponúkli prívrženci ĽSNS svojich ľudí na vytvorenie občianskych hliadok 원펀치 다운로드. Prívrženci a sympatizanti strany mienia navštevovať obec a monitorovať situáciu v nej až do zriadenia obecnej polície, ktorá by podľa starostky Aleny Jelušovej mohla začať fungovať od januára 2012 Fashion of Christ. Na stretnutí tiež odznela výzva, aby sa obyvatelia Maduníc prestali báť a hlásili všetky podozrivé veci a útoky polícii. Kotlebovci im ponúkli tiež kurzy sebaobrany a školenia právnej ochrany, aby obyvatelia vedeli, ako sa brániť v prípade napadnutia kriminálnikmi 식품공전 2019 다운로드.

Reportáž Trnavského hlasu:

[youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=aKUbvpwgYrs[/youtube]

Autor: db

REKLAMA

REKLAMA