Úvod Aktuality Kláštorská bude mať nový povrch, práce začnú hneď po sviatku Všetkých svätých

Kláštorská bude mať nový povrch, práce začnú hneď po sviatku Všetkých svätých

REKLAMA

Kláštorská ulica v Piešťanoch bude mať čoskoro nový povrch. Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja plánuje v dňoch 2 If only download. až 10. novembra jej celoplošnú opravu v dĺžke 620 metrov.
20161025_075847Štátna cesta III triedy číslo  1257 Piešťany – Ostrov, ktorej začiatok tvorí Kláštorskú ulicu  je vo vlastníctve Trnavského samosprávneho kraja Download 13 versions of Team Viewer. Obyvatelia Piešťan sa viac ráz obracali so sťažnosťami na stav vozovky na Mesto Piešťany. Mestský úrad preto oslovil správcu cesty, ktorým je Správa a údržbu TTSK Trnava a tá zaradila komunikáciu do plánu údržby a opráv kmplayer codec.

V súťaži na dodávateľa celoplošnej opravy uspela spoločnosť Ekom Plus z Dunajskej Stredy. Oprava by podľa zverejnenej objednávky mala stáť necelých 83 500 eur. Práce budú realizované v termíne 2 movie catfish. až 10. novembra, ale termín sa môže meniť v závislosti od počasia. Vodiči sa budú musieť pripraviť na obmedzenia, premávka na danom úseku bude totiž riadená prenosným dopravným značením a bude presmerovaná do jedného jazdného pruhu secret video.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

-lt/Zdroj: Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja/Foto: archív-

REKLAMA