Úvod Aktuality Cesta premeny pokračuje, so zvieratkami sa stretli deti na Detvianskej

Cesta premeny pokračuje, so zvieratkami sa stretli deti na Detvianskej

REKLAMA
Esesko

Projekt Cesta premeny vznikol na Spojenej škole v Piešťanoch vďaka podpore Nadácie VÚB a Mesta Piešťany. Jeho prvoradou cieľovou skupinou sú žiaci s telesným i mentálnym postihnutím a pervazívnymi vývinovými poruchami, deti z detského domova v Piešťanoch, deti zo základných a materských škôl mod_url. V rámci projektu bol vytvorený animoterapeutický kútik, domček pre zajace. Na základných a materských školách predvedú ukážky animoterapie, ktorých sa zúčastnia aj deti s postihnutím a touto formou bude zároveň podporená ich integrácia. Cesta premeny okrem pôsobenia na Spojenej škole už navštívila Materskú školu na Detvianskej ulici a aj Základnú školu Mojmírova 폰동영상 다운로드.

20161018_102713

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„V rámci projektu Cesta premeny prišli navštíviť deti v Materskej škole na Detvianskej spolu so žiakmi zo Spojenej školy v Piešťanoch pes a dva zakrslé zajačiky busybox. Deti si za prítomnosti cvičeného psíka a zajačikov užili dopoludnie plné zábavy a pozitívnych emócií. Dozvedeli sa, ako dokážu zvieratká pomáhať ľuďom s ochorením, vyskúšali si výcvik psíka a starostlivosť o zajačiky, naučili sa ich správne uchopiť, učesať, nakŕmiť Japanese app. Na záver si deti mohli zvieratká pohladkať, vyobjímať a prejsť sa s nimi po prekážkovej dráhe,“ povedal Peter Lendvay, ktorý realizuje terapeutické a zároveň integračné stretnutia 한국 신문 다운로드.

20161018_101513

V priestoroch Spojenej školy v Piešťanoch postavili deti pre zakrslých králikov králikáreň, ktorú vybavili všetkým, čo zajkovia potrebujú free font in Hangul. Zajkovia si už stihli zvyknúť na nové prostredie a deti si ich prítomnosť naplno užívajú.

-lt/Zdroj a foto: Cesta premeny-

REKLAMA