Úvod Aktuality V uplynulom týždni až 7 nehôd s účasťou chodcov a cyklistov

V uplynulom týždni až 7 nehôd s účasťou chodcov a cyklistov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia za posledný týždeň zadokumentovala v Trnavskom kraji 7 nehôd s účasťou 7 chodcov a 2 cyklistov. Pri piatich nehodách s chodcami sa zranilo 7 osôb, z toho jeden z nich zraneniam po niekoľkých dňoch po nehode podľahol Generation Kill Download. Dve dopravné nehody s účasťou cyklistov sa skončili v jednom prípade tragicky a v druhom sa osoba zranila ľahko. Vo všetkých prípadoch išlo o situácie, kde vodiči ale aj chodci podcenili situáciu na ceste a najmä kvôli nepozornosti došlo k zbytočným zraneniam a stratám na životoch 윈도우 10 iso 파일 다운로드. Žiadame občanov, aby nehody na cestách nebrali na ľahkú váhu a pri pohybe na ceste mysleli na svoju bezpečnosť a bezpečnosť iných. Chyba, omyl ale aj drobné zaváhanie zo strany vodiča ale aj chodca, cyklistu môže mať na ceste fatálne následky 굿윌 헌팅 다운로드.

DN cyklistka HC 1

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Dopravní policajti boli v piatok 21 Kim Tae-woo Love Ratio. októbra privolaní k nehode pri nákupnom centre v Hlohovci. K nehode došlo o 21:40 na Ulici Nitrianskej v smere od Nitry na Trnavu. 18-ročná mladá vodička išla na aute Ford Focus, keď z nezistených príčin narazila prednou časťou auta do zadnej časti bicykla 호텔델루나 4화 다운로드. Pri nehode sa ťažko zranila 61-ročná miestna cyklistka, ktorá bola prevezená do trnavskej nemocnice. Vážnym zraneniam v sobotu v noci podľahla 이안 텍본 다운로드. Polícia podrobila ženu dychovej skúške na alkohol, ktorá bola negatívna. Okolnosti ako aj presné príčiny nehody vyšetruje polícia ako prečin usmrtenia Sandart.

DN Hlboká chodkyne

10 minút po nehode v Hlohovci zasahovali policajti pri nehode chodkýň v Trnave 윈도우 디스크 이미지 다운로드. 26-ročný Taxikár z Trenčína pravdepodobne nerešpektoval červený signál na semafore a vošiel na priechod pre chodcov. Dve mladé ženy, vo veku 15 a 16 rokov práve prechádzali na „zelenú“ cez priechod pre chodcov, keď došlo k zrážke next Girl Age Screensaver. Obe boli po nehode prevezené so zraneniami do trnavskej nemocnice. Podľa predbežných lekárskych správ nejde o ťažké zranenia. Policajti na mieste nehody zadržali vodičovi taxíka vodičský preukaz a podrobili ho dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom Internet Explorer 8.0. Negatívne dychové skúšky mali aj obe mladé dievčiny. Dopravná nehoda je stále v štádiu vyšetrovania.

K vážnej nehode s cyklistom boli policajti privolaní aj dnes ráno o 06:38 medzi obcami Zavar a Šúrovce. 23-ročný cyklista zo Serede išiel v smere od Šúroviec, keď nezistených príčin prešiel pravdepodobne do protismeru a vošiel do cesty prichádzajúcemu autu VW Polo. Pri čelnej zrážke došlo k ťažkému zraneniu cyklistu, ktorý bol prevezený do trnavskej nemocnice. Polícia alkohol u vodiča osobného auta nezistila, a u cyklistu bola za týmto účelom odobratá krv. Cyklista bol osvetlený a mal umiestnené na bicykli aj reflexné prvky. Okolnosti, za ktorých sa dostal do protismeru, polícia naďalej vyšetruje ako ťažké ublíženie na zdraví z nedbanlivosti.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA