Úvod Aktuality Kauza CT: Generálna prokuratúra zrušila všetky obvinenia

Kauza CT: Generálna prokuratúra zrušila všetky obvinenia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vo vývoji kauzy nákupu predraženého CT pre Nemocnicu Alexandra Wintera v Piešťanoch nastal další obrat. Po tom, ako bolo voči deviatim osobám v minulom roku začaté trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku v štádiu pokusu, je už všetko inak. Podľa portálu teraz.sk Generálna prokuratúra Slovenskej republiky zrušila obvinenia všetkým osobám, pretože bol porušený zákon v ich neprospech hp 로드러너 다운로드. Podľa hovorkyna GP SR však prípad ešte nie je uzavretý a trestné obvinenia môžu byť opäť vznesené.

IMG_4133_nemocnica

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Po preskúmaní príslušného spisového materiálu dospel prvý námestník generálneho prokurátora k záveru, že napadnutými uzneseniami bol porušený zákon v neprospech obvinených, a preto rozhodol o zrušení napadnutých uznesení Smash Bros. Všetkým obvineným bolo zrušené obvinenie, nakoľko zistené pochybenia sa vzťahujú aj na ostatných obvinených vzhľadom na zásadu axcesority účastníkov 크롬 사이트 다운로드. Jedným z hlavných pochybení je nedostatočné ustálenie výšky hroziacej škody a to vzhľadom na nepoužiteľnosť znaleckého posudku. Uvedené rozhodnutie však nevylučuje, že po doplnení dokazovania a po odstránení pochybení, ktoré prvý námestník generálneho prokurátora svojím rozhodnutím vyčítal, príde opätovne k vzneseniu obvinenia 안드로이드 os 다운로드. Vo veci sa naďalej koná a je vedené trestné stíhanie,“ uviedla pre portál teraz.sk hovorkyňa Generálnej prokuratúry SR Andrea Predajňová 가상 악기 다운로드.

Kvôli prípadu predraženého CT už zo svojich funkcií odstúpil predseda parlamentu Pavol Paška, ktorého médiá spájali s dodávateľskou firmou predraženého prístroja – Medical Group, ministerka zdravotníctva Zuzana Zvolenská a aj podpredsedníčka parlamentu Renáta Zmajkovičová, ktorá v čase verejného obstarávania pôsobila ako predsedníčka dozornej rady nemocnice 콜오브듀티 다운로드. Rozdiel v sume, za ktorú mala nemocnica CT kúpiť a jeho vtedajšej trhovej cene, sa pohyboval vo výške 600 000 eur. Kauza piešťanského CT-čka hýbe Slovenskom od októbra 2014 Full House comics. Lekár Alan Suchánek a sestra Magdaléna Kovačovičová vtedy upozornili na predraženú cenu obstarávaného prístroja od firmy Medical Group a nezákonne navýšený počet členov správnej rady 에디우스 9 다운로드. Hoci súd neskôr potvrdil, že zvýšenie počtu členov správnej rady je v rozpore so zákonom aj zakladacou listinou, k náprave zatiaľ nedošlo 미국에서 한국방송 다운로드.

-t/Zdroj: teraz.sk, 24.hod.sk/Foto: archív-

REKLAMA