Úvod Aktuality Kalendár spája minulosť so súčasnosťou, výťažok poputuje na sochu Ľ. Wintera

Kalendár spája minulosť so súčasnosťou, výťažok poputuje na sochu Ľ. Wintera

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Objektívom fotoaparátu sa dajú zachytiť nielen súčasné Piešťany, ale vďaka zaujímavej kompozícii a zbierke historických pohľadníc je možné nazrieť súčasne aj do minulosti 아이폰 멜론 음악 다운로드. Presvedčí vás o tom nový nástenný kalendár pre rok 2018 „Piešťany – odrazy histórie v súčasnosti“.

V rámci tohto projektu sa k občianskemu združeniu ProWinter pridali aj Slovenská chránená dielňa a fotograf Igor Šaffo 콜 오브 듀티 4 다운로드. Séria 13 fotografií zachytáva dnešné Piešťany v kontraste s historickými pohľadnicami z obdobia ich najväčšieho rozkvetu za éry Winterovcov 지오디 다운로드. Tento unikátny kalendár však okrem praktickej stránky plní aj funkciu dobročinnú – výťažok z predaja kalendárov je určený na podporu projektu Socha Ľudovíta Wintera, na ktorý sa už vyzbierala polovica sumy potrebnej na jeho realizáciu oz report.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Časť nákladu kalendára si v rámci dlhodobej podpory projektu už zakúpili firmy a podnikatelia z Piešťan a okolia, teraz však bude kalendár dostupný aj pre širokú verejnosť body has returned. Jeho predaj začína 20. novembra a za odporúčanú cenu 12€ si ho môžete zakúpiť na týchto predajných miestach:

 Elektrárňa Piešťany (Staničná 51)
 PT Univerzál – sídl Eclipse sts. A. Trajan (E.F. Scherera 17)
 Pražiareň kávy Classic Coffee (Námestie 1. mája č.1)
 Balneologické múzeum Imricha Wintera – Kúpeľná dvorana (Beethovenova č Ied the singer. 5)

TS OZ Pro Winter

REKLAMA