REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Je tu predĺžený víkend a spolu s ním prichádza i posledná možnosť v tomto roku navštíviť had Beckov.  Pamiatka v blízkosti Piešťan je otvorená 17 헬로카봇 노래 mp3 다운로드. – 19. novembra od 9:00 do 16:00 h (posledný možný vstup do hradu je o 15:30 h). Od 20. novembra bude hrad zatvorený až do jari, tak neváhajte príďte sa pozrieť i na reštauračné práce, ktoré tento rok na hrade urobili 박스헤드 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V roku 2017 na hrade okrem množstva kultúrnych, prezentačných, či športových podujatí prebiehali aj viaceré stavebné aktivity.  Domurovaná bola napríklad klenba pri vstupe do delovej bašty z druhého nádvoria horného hradu WindowsXp Minesweeper.

Na aktivitách sa podieľali u nezamestnaní vrámci projektu  do obnovy národného kultúrneho dedičstva. Pod odborným vedením kastelána a vďaka šikovnej práci murárov sa podarilo sanovať časť muriva juhozápadného obvodového muriva pri vstupe na horný hrad v juhozápadnej časti západného paláca pod terasou pri kaviarni 블로그 다운로드. V budúcnosti by v tomto priestore mhola vzniknúť oddychová zóna s lavičkami a výhľadom na obecný park.

-th- Zdroj a foto: FB Hrad Beckov, Ľuboš Balažovič

 

REKLAMA