Úvod Aktuality Jozef Viskupič rokoval s Arpádom Érsekom o letisku, diaľnici i obchvate

Jozef Viskupič rokoval s Arpádom Érsekom o letisku, diaľnici i obchvate

REKLAMA
Knebl

Župan Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič rokoval vo štvrtok 8. februára s ministrom dopravy a výstavby Arpádom Érsekom o strategických prioritách v oblasti dopravnej infraštruktúry 소셜포비아 다운로드. Medzi témami, na ktoré upriamili svoju pozornosť, bolo napríklad vybudovanie obchvatu mesta Senica, riešenie komplikovanej dopravnej situácie v Hlohovci, stabilizácia letiska v Piešťanoch, ako aj rekonštrukcie ciest, ktoré sú v správe štátu Young Cart.

Jozef Viskupič počas rokovania zdôraznil najmä úlohu štátu v niektorých strategických projektoch kraja, medzi ktorými patrí k tým najdôležitejším práve riešenie neúnosnej dopravnej situácie v Senici Pratus. Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky vidí v tejto otázke reálnu možnosť čerpať zdroje z Európskej únie.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Minister dopravy avizoval postupné rozširovanie diaľnice D1 od Bratislavy na 3 pruhy, ale prezentoval aj súčinnosť pri riešení problémov na letisku v Piešťanoch 은하영웅전설4 다운로드. Predmetom bola aj výstavba rýchlostnej cesty R7 a dosah na obce v Trnavskom samosprávnom kraji. Minister dopravy ubezpečil, že akékoľvek možné poškodenia ciest, ktoré vzniknú pri výstavbe, budú následne odstránené 알투비트 싱글 다운로드.

Župan Jozef Viskupič deklaroval, že dôležité je tak zabezpečenie každodenných potrieb ľudí, ako aj zlepšenie dopravnej situácie, ktorá je potrebná pre strategický rozvoj župy nplayer 영상 다운로드. Trnavský samosprávny kraj preto bude aj naďalej viesť intenzívny dialóg s Ministerstvom dopravy Slovenskej republiky pri riešení konkrétnych projektov Naver Baseball Download.

-red/Zdroj: TS Trnavský samosprávny kraj/Foto: NDS – archív-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba