Úvod Kultúra Piešťanský Dj Macho zremixoval Ragga Twins a Martina Flexa

Piešťanský Dj Macho zremixoval Ragga Twins a Martina Flexa

REKLAMA
HA PN

Macho je slovenský dj a producent pochádzajúci z Piešťan, ktorý vydáva hudbu na labeloch Punks, LOT49, Diablo Loco a stihol sa predstaviť ako jeden z headlinerov na najväčšom tanečnom festivale v strednej Európe. Pred časom sa zrodila britsko-španielsko-slovenská spolupráca s názvom Martin Flex & Angel feat 윈도우 putty 다운로드. Ragga Twins & Mc M-Tek – Hype Ting, ktorú zremixoval známy Piešťanec. Skladbu mohli priaznivci hudby počuť aj na vlnách slovenského Rádia_FM, konkrétne v relácii Fresh_FM 강철 서신 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

Ragga Twins asi fanúšikom tanečnej hudby netreba veľmi predstavovať nuke 10 다운로드. Dvaja bratia z Londýna považovaní za pionierov jungle sa k elektronickej hudbe dostali začiatkom 90.rokov a priniesli do nej vplyv reggae. Slovenskému publiku sa už ukázali minulý rok na festivale Uprising 김약국의 딸들 책 다운로드.

Ich spoluprácu s Aquasky mohli počuť diváci v seriáli Ali G in Da USA a v roku 2014 spolupracovali so Skrillexom, pričom ich spoločný track Ragga Bomb má na stránkach portálu YouTube už viac ako 128 miliónov zhliadnutí Men's Worship Camp 2018. Aktuálne získali ocenenie Best Jungle Mc na We Love Jungle Awards.

Martin Flex je dj, producent a majiteľ labelov Rat Records, Lets Go Recordings, Hot Cakes a mnohých ďalších, kde vydávajú svoju hudbu mená ako Deekline, či Ed Solo 엔비디아 지포스 다운로드.

-inf/Zdroj a foto: Dj Macho, Jungle Awards Party, geometria.ru-

REKLAMA