Úvod Aktuality Hotel Atóm čaká rozsiahla prestavba, dotknúť sa má aj okolia

Hotel Atóm čaká rozsiahla prestavba, dotknúť sa má aj okolia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hotel Atóm čakajú výrazné zmeny, po rozsiahlej prestavbe sa má zmeniť na administratívnu budovu, v ktorej by mohlo získať zamestnanie až 300 ľudí vk 동영상 다운로드. Na septembrovom rokovaní mestského zastupiteľstva riešili piešťanskí poslanci odpredaj susediacich mestských pozemkov, ktoré plánuje firma MS Finance 5 kompletne zrevitalizovať Download Chrome NewTab. Prevod vlastníckeho práva by mal priniesť do mestskej kasy 187 407 eur, ktoré poslanci na návrh vedenia mesta viazali na položku Plaváreň Piešťany 웰컴 투 사우스 다운로드. Súčasťou prác v okolí hotela má byť kultivácia zelene, oživenie mestskej infraštruktúry a skrášlenie okolia. Prestavba by sa mala postupne rozbehnúť na budúci rok a potrvá aj v roku 2018 Download chrome flash files.

IMG_8289_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Zastupiteľstvo sa  zaoberalo aj odpredajom parkovacej plochy a okolia s rozlohou 667 metrov štvorcových, ktorá sa nachádzajúca medzi ulicami Krajinská a Jozefská vedľa potoku Dubová man who became the King of the Light Sea. V hre bol odpredaj, ktorý však poslanci o jeden hlas neschválili, pre mestskú kasu by znamenal príjem viac ako 56-tisíc eur. Táto alternatíva len tesne neprešla, nakoľko za hlasovalo 12 poslancov, ale vzhľadom na osobitý zreteľ bolo potrebné o jeden hlas viac. Spoločnosť MS Finance 5 tak plochu získala po ďalšom hlasovaní o prenájme, ktoré podporilo 16 poslancov, na dobu 30 rokov za symbolické 1 euro na rok Download The Browman. Obyvateľom má byť na tejto ploche umožnené parkovanie od 18:00 do 8:00 h, pričom táto spoločnosť sa zaviazala zrevitalizovať na svoje náklady v rovnakej kvalite aj jestvujúce parkovisko Hancom Taza Practice 2019.700ff7fa-c317-4d37-8560-614615a1887b

Projekt obnovy hotela a okolitého priestoru bol prezentovať na Mestskom zastupiteľstve štatutár spoločnosti MS Finance 5 Marián Škorník departure. Firma chce priestory zrekonštruovať a skrášliť z dôvodov svojho rastu a aj prezentácie v očiach medzinárodných partnerov. Materská spoločnosť VGD – AVOS sa zaoberá segmentom daní, auditu a účtovného poradenstva a ponúka služby profesionálnych audítorov, účtovníkov, daňových poradcov, právnikov a ďalších odborníkov 후쿠오카 다운로드. Budova Hotela Atóm má byť podľa zámeru kompletne zrekonštruovaná, pričom z pôvodnej stavby má v podstate zostať len betónová konštrukcia Download the Dark Phoenix subtitles. Dcérska projektová spoločnosť MS Finance 2 stála pred časom za projektov v areáli bývalej Tvorby na Bratislavskej ulici a vznikom obchodného domu a 151 parkovacích miest.

-lt/Zdroj: MsZ/Foto: Hotel Atóm, archív-

REKLAMA