Úvod Aktuality Hluk z umývacej linky obťažuje obyvateľov, zodpovednosť vraj nesú zákazníci

Hluk z umývacej linky obťažuje obyvateľov, zodpovednosť vraj nesú zákazníci

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Našu redakciu kontaktovala čitateľka, ktorá sa sťažovala na hluk umývacej linky pre autá na čerpacej stanici Slovnaft na Bratislavskej ulici 유닉스 다운로드. Podľa našich zistení vstup zostáva naozaj dosť často otvorený a zvuk umývania je počuť bytovkách na sídliskách Adam Trajan i Juh. Pri veľkej frekvencii používania naozaj môže obyvateľov okolia obťažovať powertts. Podľa vyjadrenia zástupcu spoločnosti Slovnaft nesú za otvorenie priestoru umývacej linky zodpovednosť zákazníci, ktorí môžu bránu ponechať otvorenú. 

„Umývacia linka na čerpacej stanici je primárne nastavená tak, že vchodová brána sa po spustení umývacieho programu automaticky zatvorí Download Corerrow x4. Avšak v prípade, ak zákazník vstúpi alebo vloží ruku pred senzor, brána sa otvorí a ostane otvorená počas celej doby umývania. Zákazníci tak občas robia, aby na svoje vozidla počas umývania videli 강아지똥 다운로드. Tomuto nedokážeme vždy zabrániť, ale budeme našich zákazníkov prostredníctvom obsluhy informovať, aby dodržiavali prevádzkové pokyny umývacej linky,“ uviedol za spoločnosť Slovnaft Ladislav Procházka Speedplate offline download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Čitateľka poukazuje na to, že vchodová brána zostáva otvorená takmer vždy a zvuk mechanizmov slúžiacich na čistenie áut sa šíri do okolia 사조영웅전 2003 다운로드. Kritické sú podľa nej hlavne posledné dve minúty umývania, kedy je hluk najprenikavejší. 

-lt/Zdroj: čitateľka, Slovnaft/Foto: lt-

REKLAMA