REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V posledných dňoch ste mohli v okolí Lodenice v Piešťanoch zaregistrovať prítomnosť hasičov. Nejednalo sa však o nehodu, pri ktorej by človek skončil v mrznúcej vode, ale o plánovaný nácvik s figurantom 젠 메이트 다운로드. Príslušníci hasičského zboru si skúsili rôzne spôsoby zachraňovania pomocou technických prostriedkov ako rebrík, lano, vrhačky alebo nafukovací chodník, ktoré by im pri reálnej situácii pomohli pri záchrane ľudského života website. Viete ako postupovať v prípade, že by sa vo vašej blízkosti niekto preboril do ľadu?

IMG_8857_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Jedná sa o cvičenie na zamrznutej vodnej hladine, pri ktorom skúšame rôzne prostriedky záchrany, ktorými disponujeme 1987 free download. Nácviku sa postupne zúčastnili všetky smeny a momentálne pri tréningu vidíte smenu A. V prípade, že sa preboríte do ľadu je dôležité zbaviť sa oblečenia, ktoré by vás mohlo stiahnuť pod vodu 윈도우 10 아이튠즈 다운로드. Najdôležitejšie je udržať človeka nad hladinou pomocou lana, konáru, oblečenia, alebo trebárs hokejky, ak sa preboril pri hraní hokeja. Pri jeho záchrane je veľmi dôležité rozložiť váhu, ľahnúť si na ľad, ak je to možné, snažiť sa ho vytiahnuť a samozrejme privolať čo najskôr záchranu na číslach 112 alebo 150 멜론 차트 top 100 다운로드. Zásahy dnes trénujeme najmä preto, aby sme vedeli, čo by sa dalo najlepšie a najrýchlejšie použiť, ak by prišlo k reálnej situácii,“ povedal nám veliteľ družstva, nadporučík Martin Piškula usim.

IMG_8751_resize„Figurantom som sa stal dobrovoľne, pretože oblek je dosť malý a nakoľko som najmenší spomedzi našej smeny, zobral som to na seba 유니클로 화면보호기 다운로드. Toto je takzvaný suchý oblek, čo znamená, že je úplne nepremokavý a voda sa nedostane dovnútra. Vďaka tomu môžem vo vode vydržať pokojne dvadsať minút bez prestávok,“ prezradil figurant Rastislav Kuhajda Nero BurningRom 7 download.

IMG_8939_resize
-lt/Foto: lt, Hasičský a záchranný zbor-

REKLAMA