Úvod Aktuality Hasiči likvidovali požiar auta

Hasiči likvidovali požiar auta

REKLAMA

Nie príliš dobre bude na predvalentínsky deň spomínať majiteľ Mercedesu Vito, ktorý zachvátil v utorok 13. februára požiar. Auto horelo v prednej časti kabíny a hasiči museli pre jeho likvidáciu rozbiť okno, následne si s ohňom poradili pomerne rýchlo good day.

„Požiar automobilu bol ohlásený o 13:00 h na Krajinskej ceste Han Kyung-ae. Po príchode hasičov na miesto udalosti, ktoré bolo spresnené na Nábrežie Kolomana Fodora bolo zistené, že vo vnútornej časti vozidla sa dymí 다이소 멤버십 다운로드. Hasiči pomocou náradia násilím robili okno na strane spolujazdca. Požiar sa nachádzal v prednej časti vozidla. Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru bol nasadený jeden vysokotlaký prúd,“ informovala Júlia Kedrová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave Download Autocad 2018.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

Podľa jej ďalšieho vyjadrenia bol priestor vozidla po uhasení ohňa skontrolovaný termokamerou. Príčina vzniku požiaru bola prevádzkovo-technická porucha Find the wrong picture for free download. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 1 000,- Eur. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan overseas music.

-red- Zdroj a foto: KR HaZZ Trnava

REKLAMA