Úvod Aktuality Včerajšia nehoda zablokovala Krajinský most

Včerajšia nehoda zablokovala Krajinský most

REKLAMA

V stredu 14. februára ochromila centrum Piešťan, ale aj priľahlé obce pod Červenou vežou dopravná nehoda na Krajinskom moste. Jedným z dôvodov mohla byť aj námraza 나의 소녀시대 ost 다운로드. Okolo ôsmej ráno došlo k stretu dvoch osobných áut v blízkosti odbočky na Kúpeľný ostrov.
„Dopravná nehoda dvoch osobných vozidiel bola ohlásená po 08.00 hod Forticlient VPN. na Krajinskom moste v Piešťanoch. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan. Jeden z vodičov sa sťažoval na bolesť hlavy po náraze do čelného skla movie yeodo. Hasiči zranenej osobe poskytli prvú predlekársku pomoc,“ informoval Martin Krajčovič z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave jboss 6 다운로드.

Podľa jeho vyjadrenia prišlo pri dopravenej nehode  k úniku prevádzkových kvapalín. Hasiči únik posypali sorpčným materiálom a havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru 위닝2020 다운로드. Počas zásahu bol most pre nákladné vozidlá neprejazdný. Pri udalosti zasahovala posádka Záchrannej zdravotnej služby a príslušníci Policajného zboru Download the Alsong app.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Pre nehodu sa vytvárali kolóny na Krajinskej ceste v Piešťanoch i na Banke v oboch smeroch. Podľa vyjadrení vodičov stáli v zápche približne pol hodinu Google Hanyoung Translator.

-th- Zdroj a foto: KR HaZZ Trnava

REKLAMA