Connect with us

Aktuality

Včerajšia nehoda zablokovala Krajinský most

Published

on

Reklama
Reklama

V stredu 14. februára ochromila centrum Piešťan, ale aj priľahlé obce pod Červenou vežou dopravná nehoda na Krajinskom moste. Jedným z dôvodov mohla byť aj námraza. Okolo ôsmej ráno došlo k stretu dvoch osobných áut v blízkosti odbočky na Kúpeľný ostrov.
„Dopravná nehoda dvoch osobných vozidiel bola ohlásená po 08.00 hod. na Krajinskom moste v Piešťanoch. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan. Jeden z vodičov sa sťažoval na bolesť hlavy po náraze do čelného skla. Hasiči zranenej osobe poskytli prvú predlekársku pomoc,“ informoval Martin Krajčovič z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave.

Podľa jeho vyjadrenia prišlo pri dopravenej nehode  k úniku prevádzkových kvapalín. Hasiči únik posypali sorpčným materiálom a havarované automobily zabezpečili proti vzniku požiaru. Počas zásahu bol most pre nákladné vozidlá neprejazdný. Pri udalosti zasahovala posádka Záchrannej zdravotnej služby a príslušníci Policajného zboru.

Pre nehodu sa vytvárali kolóny na Krajinskej ceste v Piešťanoch i na Banke v oboch smeroch. Podľa vyjadrení vodičov stáli v zápche približne pol hodinu.

-th- Zdroj a foto: KR HaZZ Trnava

Reklama

Populárne články