Úvod Kultúra Festival Mórica Beňovského štartuje už v nedeľu

Festival Mórica Beňovského štartuje už v nedeľu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Collegium Wartberg a Slovak Double Bass Club o.z. v spolupráci Mestom Vrbové sú zakladateľmi nového hudobného festivalu Festival Móric Beňovský Download The Cemetery of Horrors. Tento rok bude pozostávať z piatich koncertov, pričom prvý je na pláne už v nedeľu 18. februára. Sedem posledných slov od J. Haydna si môžete vypočuť v podaní Collegium Wartberg s umeleckým vedúcim Jánom Krigovským Mokpo Hero Download.

„Festival prinesie do mesta novú vlnu hudobného portfólia s garanciou najvyššej kvality 계춘할망 다운로드. Garantom sú známe osobnosti hudobnej scény slovenskej i európskej. Výberom programov chce festival osloviť čo najširšie plénum. Nezanedbateľným faktom kvalitnej hudby je, že pozdvihuje a polepšuje ducha človeka 에오스 다운로드. Ďalším cieľom festivalu bude aj sociálny pohľad na súčasný stav spoločnosti, ktorý bude osou s konkrétnym cieľom,“ hovorí J. Krigovský, ktorý je tiež členom organizačného tímu festivalu 회사 소개서 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Móric Beňovský ako najznámejšia osobnosť mesta Vrbové je symbolom odvážnosti a vytrvalosti v každom nečase spoločnosti. „Je pre nás osobnosť, ktorá je kultúrne a spoločensky vyspelá Dossana Download. Život dobrodruha doby je aj paralelou umelca a herca na scéne.
Tešíme sa na zrod nového diela vo Vrbovom,“ dodáva J. Krigovský 윈도우10 1703 다운로드.

Záštitu nad festivalom prebrala primátorka Mesta Vrbové. Tento rok sa vrámci neho uskutoční päť koncertov, keď prvý je na programe už v nedeľu 18 Free download of Aquaman. februára. Započúvať sa budete môcť do diela Sedem posledných slov od J. Haydna v interpretácii Collegium Wartberg.  Podujatie vyvrcholí rovnako koncertom Collegium Wartberg 9 Angelbell download. decembra, pričom už teraz sa môžete tešiť na dielo World trombitas, kde na prirodzené lesné rohy bude hrať Rudoslav Linner. Oba tieto koncerty odznejú v kostole sv 그대에게 다운로드. Gorazda.

Medzitým sú naplánované tri vystúpenia v Beňovského kúrii. Prvým bude Wiener Tafel Musik, druhým Cimbal band a tretím Magic voice.

-red-

 

REKLAMA