Úvod Aktuality Gymnázium Pierra de Coubertina obnoví budovu a ihrisko za 407-tísíc eur

Gymnázium Pierra de Coubertina obnoví budovu a ihrisko za 407-tísíc eur

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Gymnázium Pierra de Coubertina v Piešťanoch čaká okrem už dokončenej rekonštrukcie ihriska aj obnovu exteriérov hlavnej budovy. Celková investičná suma sa vyšplhala na 407873 eur a okrem projektovej dokumentácie zahŕňa 142037 eur na  už dokončené multifunkčné športovisko a 263855 eur bude stáť oprava fasády Black Desert Download. Okrem výrazného zlepšenia športových podmienok pre študentov tak dôjde aj ku skrášleniu stavby, ktorá dominuje Námestiu SNP a bola vybudovaná ešte v roku 1926 podľa projektu Ladislava Skřivánka endless os 다운로드.

fill706x529trP4277462

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Rekonštrukciou ihriska sme získali predovšetkým povrch, ktorý je blahodárny pre kĺbový aparát športujúcich študentov, hracie plochy na basketbal, volejbal, hádzanú, atletickú dráhu na krátke šprinty, doskočisko pre skok do diaľky i výšky New West Organic 5. Podmienky pre športovanie študentov na hodinách telesnej výchovy i počas krúžkovej činnosti sa veľmi skvalitnili. Ihrisko budú študenti so svojimi vyučujúcimi využívať od skorej jari do neskorej jesene,“ napísala nám o rekonštrukcii ihriska riaditeľka Gymnázia Pierra de Coubertina Miroslava Hanková call of duty2 다운로드.

Rekonštrukcia ihriska Gymnázia Pierra de Coubertina, ktorú realizovala firma Maro zo Sučian trvala mesiac 택시5 자막 다운로드. Počas tohto obdobia spoločnosť odstránila kovové konštrukcie a do pôvodného asfaltového a antukový povrchu navŕtala drenážne otvory a vykopala ryhy na odvodňovanie zrážok pgsql 다운로드. Doskočisko a rozbežisko pre skoky do diaľky bolo kompletne nahradené a bol dobudovaný aj nový pieskový bazén na skok ďaleký. Najviac práce si vyžiadal práve nový povrch, pretože spodná časť bola vysypaná kamenivom, vyrovnávacím štrkovým lôžkom, na ktoré bol následne aplikovaný gumoasfalt a následne mrazuvzdorný polyuretánový povrch EPDM Download Adobe Reader 10. Ten sa okrem iného vyznačuje dlhou životnosťou, nemennými vlastnosťami a tiež pružnosťou.

Na športovisko a atletickú dráhu boli následne namaľované čiarovanie na basketbal, volejbal i hádzanú keynote version. Pribudli tiež nové pevne osadené basketbalové koše a tiež demontovateľné volejbalové stĺpiky a hádzanárske bránky vrátane príslušenstva 스마트폰 벨소리 다운로드. Študenti gymnázia tak budú mať od jari výrazne zlepšené športové podmienky, ktorým sa určite potešia. V súčasnosti prebieha aj obnova fasády realizovaná spoločnosťou Levstav a historická budova by sa vďaka nej mala takpovediac obliecť do nového kabátu flex sdk.

-lt/Foto: th, Gymnázium Pierra de Coubertina-

REKLAMA