Úvod Kultúra Denisa Kolářová otvorí výstavu ŽENA ŽENE O ŽENE

Denisa Kolářová otvorí výstavu ŽENA ŽENE O ŽENE

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Magna Gallery v priestoroch OC Aupark na Teplickej ulici pozýva všetkých záujemcov o moderné súčasné umenie a dizajn na prvú tohtoročnú výstavu diel autorky Denisy Kolářovej s názvom ŽENA ŽENE O ŽENE 풍욕 방법 다운로드. Slávnostné otvorenie sa uskutoční v piatok 22. januára o 18,00 h a autorská výstava potrvá do 29. februára.

Autorka v nej ponúkne možnosť nahliadnuť cez atmosféru obrazov do zakázaných komnát ženy 56 com 동영상. Emócie a zážitky, prerozprávané dielami z rokov 1987 až 2015, so zámerom na chvíľu sa zastaviť, mať sa rád, byť v súlade sám so sebou North American server download. Pastel, akryl a olej v rôznych variáciách oslovia zmysly a vyzvú myseľ otázkam…

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

 

Denisa Kolářová sa narodila v roku 1975, vyštudovala angličtinu a literatúru na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského, ale učaroval jej svet umenia a v súčasnosti sa venuje najmä maľbe, ale aj fotografii 너의 모든 것 다운로드. Žije a tvorí v Bratislave, za sebou má už viac ako dve desiatky samostatných alebo spoločných výstav. Viac o nej a jej dielach nájdete na http://galeriagraphica.com/ https 엑셀 다운로드. Kurátorkou autorkinej novej piešťanskej výstavy je Libuša Seidmannová.

Life

Denisa Kolářová: LIFE 2015 (kombinovaná technika na plátne)

Okrem autorských prezentácií má v ponuke Magna gallery aj originálne šperky od mladých výtvarníkov, dizanérov a knihy z vybraných slovenských vydavateľstiev s ilustráciámi od renomovaných výtvarníkov 사랑의 불시착 다운로드. Všetko vhodné aj ako netradičný darček za veľmi prijateľné ceny. Galéria sídli v priestoroch priľahlých k OC Aupark zo strany Teplickej ulice a otvorená je od utorka do piatku od 13,00 do 18,00 a v sobotu od 9,30 do 12,30 h Packet Tracer 5.3 3ed.

Od roku 2012, kedy usporiadala táto malá súkromná galéria svoju prvú výstavu súčasného slovenského umenia sa v jej priestoroch v Piešťanoch vystriedalo okolo stovky umelcov na autorských alebo spoločných prezentáciách 피스쿨 다운로드. Viac aj na www.magnagallery.sk

PR

REKLAMA