REKLAMA

Kreativite sa medze nekladú. Obzvlášť to platí o žiakoch Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch, ktorí v utorok 12. a v stredu 13 noise meter app. decembra priblížia svoje zručnosti a výtvory verejnosti. Tradičné obľúbené predvianočné podujatie Gastro Vianoce otvorili v utorok dopoludnia krstom kalendára mmd 다운로드.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Pozvaných hostí a médiá privítal o 11 Watman download. hodine riaditeľ hotelovej akadémie Ladislav Blaškovič. Zároveň sa poďakoval všetkým pedagógom a 620 žiakom, ktorí sa na príprave gastronomického podujatia podieľali Download the document viewer. Počas slávnostného otvorenia bol pokrstený kalendár drinkov. Krstnou mamou sa stala moderátorka relácie RTVS Tajomstvá mojej kuchyne Kamila Magálová Download Acronis True Image 2018. Okrem kalendára si návštevníci mohli zakúpiť knižku vydanú pri príležitosti 70 lg전자 펌웨어 다운로드. výročia existencie školy.

V tematicky zameraných miestnostiach mohli návštevníci obdivovať prácu baristov, someliérov, čokolatiérov či pekárov Sad song download. K nahliadnutiu bolo ozdobné vyrezávanie ovocia (tzv. carving), zdobenie medovníkov, príprava miešaných nápojov či servírovanie jedál na slávnostne prestretých tabuliach Windows 95 iso download. Mnohé pokrmy a zákusky z najkvalitnejších surovín bolo možné ochutnať a zakúpiť si. Tradičné šúľance pripravoval Folklórny súbor Žito, ktorého domovom je práve hotelová akadémia extraterritorial rights.

Pozrite sa, ako na Hotelovej akadémii Ľudovíta Wintera privítali Vianoce:

-vv-

REKLAMA