Úvod Aktuality Hotelová akadémia oslávila sedemdesiatku pompézne, nechýbala Lúčnica či Adam Ďurica

Hotelová akadémia oslávila sedemdesiatku pompézne, nechýbala Lúčnica či Adam Ďurica

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V piatok 7. októbra o 18.00 hod. sa pri príležitosti 70. výročia založenia Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera Piešťany uskutočnila Veľká stretávka hotelákov Download chrome flash files. Po oficiálnom programe v Dome umenia sa publikum presunulo do samotnej školy. 

IMG_6512

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Založenie hotelovej školy sa pripravovalo už v období Slovenského štátu man who became the King of the Light Sea. O jej zriadenie sa významnou mierou pričinil bývalý generálny riaditeľ piešťanských kúpeľov Ľudovít Winter. V roku 1946 sa rozbehli prípravné práce, pričom vyučovať sa začalo v školskom roku 1946/1947 Download The Browman. V tom čase šlo o jedinú školu svojho druhu na Slovensku.

IMG_6534

Na stretnutie v Dome umenia prišlo asi 600 bývalých žiakov Hancom Taza Practice 2019. Program odštartovalo prezentačné video školy. Okrem primátora mesta Piešťany Miloša Tamajku, župana Trnavského kraja Tibora Mikuša a riaditeľa školy Ladislava Blaškoviča sa obecenstvu prihovorili aj bývalí študenti či zamestnanci školy departure. Programom sprevádzali Přemysl Boublík a Karin Olasová.

IMG_6705

Spevák a hudobník Adam Ďurica zaspieval a na gitare zahral dve skladby 후쿠오카 다운로드. Tanečníci a tanečnice z umeleckého súboru Lúčnica svojim umením zaplnili celú šír pódia. Žiaci Základnej umeleckej školy Piešťany zahrali krátku scénku zo 40 Download the Dark Phoenix subtitles. rokov, v ktorej priblížili založenie školy Ľudovítom Winterom. Počas večera získal riaditeľ Ladislav Blaškovič viacero ocenení, a to aj z rúk župana, ktorý si spoluprácu s akadémiou pochvaľuje download cubase ai.

IMG_6815

Program pokračoval v areáli hotelovej akadémie. Pre pozvaných hostí bola pripravená slávnostná recepcia. Vyblýskané podnosy ponúkali rozmanité zákusky, šaláty či pochúťky z mäsa weblogic 8.1 다운로드. Bolo to veľmi náročné. Túto aktivitu pripravovalo viacero tímov. Venovali sa kultúrnemu programu, gastronomickej časti či príprave bulletinu Download the cell phone image. Všetko sme robili vo vlastnej réžii,” povedal riaditeľ Ladislav Blaškovič.

IMG_6985

V súčasnosti počet záujemcov o štúdium na akadémii dvojnásobne prevyšuje počet voľných miest. „Moja vízia je stále napredovať. Cieľ zostáva nezmenený – vychovať budúcich odborníkov,” dodal Blaškovič.

Atmosféru podujatia vám priblíži fotogaléria.

-vv-

 

REKLAMA