Úvod Aktuality Fontánu pred Slovanom do OLKS nesprístupnia

Fontánu pred Slovanom do OLKS nesprístupnia

REKLAMA
Esesko

Vo februári vedenie Mesta Piešťany informovalo o pláne sprístupniť fontánu pred bývalým hotelom Slovan verejnosti do Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny xe 파일 다운로드. To sa uskutoční prvý júnový týždeň. Situácia je teraz iná. Fontánu do tohto termínu verejnosti nesprístupnia. Taký je oficiálny záver pracovného stretnutia k tejto téme win10 pe 다운로드.

Fontána pred bývalým hotelom Slovan

Pracovné stretnutie medzi zástupcami Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany, Mestom Piešťany a Službami mesta Piešťany sa uskutočnilo 10 mod_url. apríla. O poskytnutie informácií o výsledku rokovania sme požiadali samosprávu, odpoveď sme však nedostali.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Aktuálne stanovisko poskytla za Služby mesta Piešťany riaditeľka Hana Dupkaničová 폰동영상 다운로드. „Vzhľadom k majetkovoprávnym otázkam a podmienkam ochrany pamiatok bude vedenie mesta Piešťany rokovať s novým vedením SLK Piešťany a.s busybox. Za súčasných podmienok nie je možné (v časovom rámci do OLKS) demontovanie ochranného oplotenia pozemku, odkrytie fontány, zakonzervovaných balustrád a sprevádzkovanie parčíku Japanese app. Priestor, ktorý bol desiatky rokov bez adekvátnej starostlivosti a údržby, si vyžaduje nemalé finančné prostriedky na znovu sprevádzkovanie. Ide nie len o podmienky bezpečnosti, ale aj o podmienky zachovania pamiatok v ňom sa nachádzajúcich,“ informovala 한국 신문 다운로드.

-th- 

REKLAMA