Úvod Aktuality Festival Grape bol tento rok na piešťanskom letisku zrejme naposledy

Festival Grape bol tento rok na piešťanskom letisku zrejme naposledy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Festival Grape sa po desiatich rokoch bude z piešťanského letiska sťahovať na nové miesto. Vyplýva to z informácie, ktorú zverejnili na svojej facebookovej stránke organizátori podujatia 마왕의 사역마 다운로드. Dôvodom je pribúdanie počtu letov realizovaných na letisku, ktoré sa očakáva v nasledujúcom roku. Už tento rok mali organizátori na prípravy a vrátenie areálu letiska do pôvodného stavu iba obmedzený čas, tak aby sa minimálne zasiahlo do plánu charterových letov 47m 2 다운로드.

Letisko Piešťany prevádzkuje od mája charterové lety pre dovolenkárov do Turecka a Egypta tif viewer. Počas leta boli prerušené práve pre konanie festivalu. „Pre rok 2019 sme dohodli, že problematické lety budú presmerované do Bratislavy a festival zaplatí všetky náklady s tým spojené Wilbis download. Bolo to jediné riešenie v daný moment a chceme sa poďakovať županovi Trnavského samosprávneho kraja, že nám minulý rok na jeseň pomohol, lebo už tento ročník bol ohrozený,“ informovali organizátori google apps for android 4.3.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Napriek obmedzeniam (pristávanie lietadla v nedeľu týždeň pred festivalom) sme festival stihli postaviť a po jeho skončení aj hneď ďalší týždeň vo štvrtok odovzdať Mac Terminal. Toto bola jedna z podmienok pre ďalšie rokovanie s väčšinovým vlastníkom letiska – Trnavským VÚC o zotrvaní festivalu na piešťanskom letisku 으뜨거따시 스폰서 다운로드. Žiaľ, na rokovaniach minulý týždeň sme sa dozvedeli, že tu je predpoklad letov do ďalších destinácií, a tak sa festival na tomto mieste už nemôže konať, a to ani za dodržania tohtoročných podmienok,“ napísali organizátori festivalu haansoft pdf 드라이버 다운로드.

Podľa nich nové lety ešte nie sú dohodnuté, avšak dostali odporúčanie hľadať si nové miesto s tým, že šanca ostať je minimálna 바람체 다운로드. „Pre nás je to, samozrejme, veľmi zlá správa, lebo presťahovať takýto veľký festival nie je jednoduché a, bohužiaľ, na Slovensku ani nie je veľmi na výber kam 아이폰 6 벨소리 다운로드. V neposlednom rade sme s mestom Piešťany už desať rokov prepojení pomyselnou pupočnou šnúrou a berieme ho ako neoddeliteľnú súčasť festivalu. O to ťažšie sa nám táto správa prijíma. Piešťany boli po všetkých stránkach ideálne miesto pre organizovanie festivalu s nespočetnými výhodami pre návštevníkov, účinkujúcich aj organizátorov. Zároveň, Grape rovnako vrátil požičané nemalým finančným prínosom pre mesto, miestnych podnikateľov a pracovnými príležitosťami pre ľudí z celého kraja. Nehovoriac o tom, že tiež zviditeľnil mesto na európskej festivalovej mape,“ vyjadrili sa ľudia z Grape tímu.

-red- Zdroj: FB Grape Festival

REKLAMA