Úvod Aktuality Elektrikári varujú pred podvodníkom pýtajúcim zálohu za výmenu ističov

Elektrikári varujú pred podvodníkom pýtajúcim zálohu za výmenu ističov

REKLAMA

V uplynulých dňoch kontaktovali spoločnosť Západoslovenská distribučná, a.s. viacerí zákazníci s informáciami o podvodnom konaní pochybnej osoby Download 10 albums. Podvodník, ktorý sa vydáva za zamestnanca spoločnosti sa ohlási u zákazníkov s tým, že chce u nich meniť ističe a pýta si zálohu KakaoTalk Friends.

Ilustr 대신 증권 다운로드. foto

„Spoločnosť upozorňuje zákazníkov, aby boli ostražití a v žiadnom prípade nikomu žiadnu zálohu neplatili 조선일보명조체 다운로드. Takéto prípady zaregistrovali zákazníci ZSD v Bratislave, nedá sa však vylúčiť, že sa podvodník presunie aj do iných regiónov. Spoločnosť Západoslovenská distribučná, a.s 가을은 참 예쁘다 다운로드. v tejto súvislosti už pripravuje trestné oznámenie na neznámeho páchateľa,“ informoval Peter Bednár zo ZSE.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger
Knebl
Chlapci na panvici
PN Taxi

Podľa jeho vyjadrenia spoločnosť od svojich zákazníkov nikdy nevyžaduje úhradu faktúry, či iné platby v hotovosti a navyše, výmenu ističov ZSD u svojich zákazníkov ani nerealizuje. 

Zástupca spoločnosti ZSD musí byť viditeľne označený preukazom 나쁜녀석들 더 무비 다운로드. Ak majú zákazníci pochybnosti o dôveryhodnosti zástupcu ZSD, môžu si jeho totožnosť overiť na zákazníckej linke spoločnosti 0850 333 999.

TS/red

REKLAMA