Úvod Aktuality Dve nočné nehody v Trnavskom kraji zavinila nepozornosť

Dve nočné nehody v Trnavskom kraji zavinila nepozornosť

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Diaľniční policajti boli včera 5. októbra večer privolaní k nehode na rýchlostnej ceste R1 pri Seredi. 57-ročný vodič z Topoľčian išiel na aute Fiat Ducato smerom na Nitru 소주한잔 mp3 다운로드. Pri riadení si nevšimol pri pravom okraji cesty nákladné auto s návesom, ktoré tam bolo odstavené pre poruchu. Vodič osobného auta, ktorý nehodu zavinil, sa zranil ľahko a bol prevezený na ošetrenie do galantskej nemocnice Unity ftp download. Obe vozidlá boli po nehode nepojazdné a škoda bola odhadnutá na 17000 eur.

DSC_0019

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Polícia podrobila oboch vodičov dychovej skúške na alkohol, ktoré boli negatívne 쿼티 키보드 다운로드. Vodič je podozrivý z toho, že sa dostatočne nevenoval riadeniu a nesledoval situáciu v cestnej premávke. Krátko po nehode došlo v tom istom kilometri aj ku škodovej udalosti dvoch osobných áut 뷰티풀 마인드 영화 다운로드. Vzhľadom na rozsah poškodenia ako aj to, že sa udalosť zaobišla bez zranenia, účastníci nehody spísali poistnú udalosť.

Vodič uvidel cyklistu na posledné chvíľu, po nehode skončil s ťažkými zraneniami

K vážnej dopravnej nehode s cyklistom došlo dnes 6 킹아서 제왕의검 다운로드. októbra ráno o 06.20 h medzi obcami Okoč a Bodzianske Lúky v okrese Dunajská Streda. Nehoda sa stala na rovnom úseku cesty, v smere od obce Bodzianske Lúky java 1 7 jdk 다운로드. 26-ročný vodič z Veľkého Medera sa pravdepodobne dostatočne nevenoval riadeniu a až na poslednú chvíľu si všimol na pravom okraji 59-ročného cyklistu z okr Xenonia 3. Komárno. Pri nehode utrpel cyklista viaceré zranenia, s ktorými bol prevezený do nemocnice v Komárne. Polícia alkohol u vodiča nezistila a u cyklistu bude za týmto účelom odobratá krv 무한도전 473회 다운로드. Okolnosti ako aj presné príčiny nehody polícia naďalej vyšetruje.

Pohyb cyklistov nie je v tomto ročnom období stále ešte ničím výnimočný 젠 메이트 다운로드. Najmä mimo obce, kde sú zhoršené výhľadové pomery a cyklistu je naozaj vidieť niekedy až na poslednú chvíľu, odporúčame vodičom, aby nepodceňovali situáciu za volantom a to najmä v čase zhoršenej viditeľnosti a na jazdu sa sústredili website. Cyklistov žiadame, aby svoje oblečenie doplnili o viaceré reflexné prvky a osvetlenie tak, aby boli viditeľní už z väčšej vzdialenosti.

-lt/Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave

REKLAMA