Úvod Aktuality Na Štefánikovej sa vo štvrtok večer rozhorel sklad, výbuch sa napokon nepotvrdil

Na Štefánikovej sa vo štvrtok večer rozhorel sklad, výbuch sa napokon nepotvrdil

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aktualizované – Vo štvrtok 6. októbra asi o 20.15 hod. sa na Štefánikovej ulici rozhorela časť skladu s drogériou a papierom microsoft office word 2007. Po nahlásení požiaru susedmi na miesto dorazili dve posádky piešťanských hasičov, ktoré si najprv museli poradiť s dvomi zabezpečenými bránami. Plamene zasiahli asi štvrtinu budovy 스타트 메뉴 8 다운로드. Panovalo podozrenie, že oheň spôsobil výbuch chemikálií, obyvatelia okolitých rodinných domov ani zasahujúci hasiči však tieto informácie nepotvrdili. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 20 000 eur 폴라익스프레스 다운로드.

IMG_5958

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Požiar sa rozpútal na ploche tvaru písmena „L” s výmerou asi 130 m² Download atmel studio 6. „Nasadili sme jeden vysokotlaký prúd a jeden ‚C’ prúd. Pomocou trhacích hákov a lopát sme rozoberali palety drogérie. Priestor bol značne zadymený, preto sme zasahovali s autonómnymi dýchacími prístrojmi,” povedal veliteľ zásahu Martin Piškula Download dem from the National Geospatial Intelligence Agency.

IMG_5941

Štátni policajti zatiaľ upozorňovali zvedavcov na prítomnosť chemikálií a odporučili im vzdialiť sa od vstupnej brány virtual audio cable 다운로드. Na bezpečnosť dohliadali spolu s mestskými policajtmi na uliciach Štefánikova a Pod Párovcami. Podľa našich informácií posledný zamestnanec opustil sklad okolo 16 사물의 비밀 다운로드. hodiny.

IMG_6100IMG_6120Počas zásahu minuli hasiči zhruba 12-tisíc litrov vody 타짜맞고 다운로드. Pri požiari sa nikto nezranil. Škody boli predbežne vyčíslené na 20-tisíc eur.

IMG_6042

Príčina požiaru je v štádiu vyšetrovania 페인터 10 다운로드. Podľa nášho zdroja však požiaru mohol predchádzať elektrický skrat v neónovom svietidle.Požiar Piešťany 03_resizePožiar Piešťany 02_resize

 

-text a foto: vv, Krajské riaditeľstvo hasičského a záchranného zboru-

REKLAMA