Úvod Aktuality Dopravná nehoda v Drahovciach i požiare, hasiči v kraji sa včera zapotili

Dopravná nehoda v Drahovciach i požiare, hasiči v kraji sa včera zapotili

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
REKLAMA

Hasičské zbory v pôsobnosti Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave mali v stredu 7. februára plné ruky práce 스키 사파리 다운로드. Zasahovali pri dopravnej nehode v Drahovciach, ale aj pri požiaroch v obciach Vojka nad Dunajom a Pusté Úľany.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

V stredu 7 Runday download. februára 2018 krátko po 09.00 hod. bola ohlásená dopravná jedného osobného motorového vozidla na štátnej ceste č. I/61 v katastri obce Drahovce, okres Piešťany I hate to it once again. Po príjazde hasičov na miesto udalosti sa vozidlo nachádzalo mimo vozovky. V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu troch osôb. Hasiči im poskytli predlekársku prvú pomoc a odovzdali ich do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby 야생화 mp3 다운로드. Na vozidle vykonali protipožiarne opatrenia. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Piešťan.

Krátko po 12.30 hodinou bol ohlásený požiar rodinného domu na Gaštanovej ulici v obci Pusté Úľany Dragonblade. Po príjazde hasičov na miesto udalosti bol požiar domu v pokročilom štádiu horenia. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Galanty, Serede a Senca štyrmi C prúdmi za súčasného rozoberania konštrukcie strechy 스파르탄 브라우저 다운로드. Pri požiari boli použité dýchacie prístroje. Pri požiari nebola žiadna osoba zranená. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Následkom požiaru vznikla majiteľovi rodinného domu priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 150 000,- Eur ie9 파일 다운로드.

Rovnako v stredu 7 old version of The Kingdom of the Wind. februára 2018 v nočných hodinách bol ohlásený požiar prístavby rodinného domu v obci Vojka nad Dunajom. Po príjazde hasičov na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že sa jedná o požiar vedľajšej budovy Angry ip scanner. Požiarom bola zachvátená strecha budovy a ďalšie časti budovy. Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru boli nasadenné 4 vysokotlaké prúdy a 1 C prúd Kim's Black Box. Následne bolo miesto požiaru prekontrolovaná termokamerou. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Pri požiari nebola žiadna osoba zranená. Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 8 000,- Eur. Na mieste udalosti zasahovali hasiči zo Šamorína a Dunajskej Stredy.

-TS Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave-

REKLAMA