Úvod Aktuality Dôchodkyni ukradol peniaze, do hodiny a pol skončil v rukách policajtov

Dôchodkyni ukradol peniaze, do hodiny a pol skončil v rukách policajtov

REKLAMA
Skola Rakovice

Neznámy muž vošiel koncom augusta do rodinného domu 73-ročnej ženy v obci Dolné Lovčice v okrese Trnava a žiadal od nej finančný príspevok Rune's Children. Pani mu chcela dať 10 eur z plechovky, v ktorej mala viac peňazí. Neznámy muž jej však peniaze vytrhol, vzal 480 Eur a odišiel na neznáme miesto 민물장어의 꿈 다운로드. Poškodená žena si zachovala duchaprítomnosť a poznačila si časť evidenčného čísla auta. Vzápätí zalarmovala políciu. Kamery, ktoré mala na dome, zachytili kúsok auta a policajti tak identifikovali typ vozidla Tomb Raider.

Lustráciami v evidenciách zistili majiteľa auta a na základe osobných znalostí operatívci hneď vedeli, s kým majú do činenia 세븐나이츠 누적 다운로드. Popis, ktorý poskytla dôchodkyňa operatívcom, zodpovedal podozrivému mužovi, ktorý mal auto požičané od syna. Bol ním 46-ročný muž z Nitry, ktorého bolo treba už len vypátrať a zadržať ms Office 2016. Trnavskí kriminalisti v súčinnosti s nitrianskymi kriminalistami získali informáciu o pohybe muža a zadržali ho priamo v areáli nitrianskej nemocnice One. Peniaze už síce nemal pri sebe, stačil ich odovzdať inej osobe, no tá ich polícii priniesla. Po vykonaní potrebných procesných úkonov bude celá ukradnutá suma vrátená poškodenej OneWord. Vyšetrovateľ na základe zhromaždených dôkazov obvinil 46-ročného Stanislava z Nitry zo zločinu krádeže. V prípade uznania viny mu hrozí odňatie slobody na štyri až desať rokov 킹 오브 파이터즈 2002 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Knebl

Polícia upozorňuje starších ľudí, aby si na cudzích dávali pozor. Je vhodné mať vonkajšiu bránku uzamknutú a keď sa už ocitnú v obdobnej situácii, netreba dávať žiadne peniaze a odkrývať ich skrýšu naver streaming videos. Ak je aj človek sám doma, môže zinscenovať, že v dome je sním príbuzný, na ktorého zakričí. Prípadného zlodeja to môže zneistiť a môže upustiť od svojho úmyslu 조공다 다운로드.

-Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA