Foto: SOS odťahová služba Piešťany
REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vo utorok 5. septembra popoludní prechádzal po ceste z Maduníc na obec Dubovany 53-ročný vodič na aute Chevrolet Spark cez most miestneho potoka, neprešiel však po ňom, ale skončil dole v potoku Windows 10 Explorer 11.

„Vodič pri sa pri prejazde  nevenoval riadeniu, zišiel mimo cestu, narazil do pravej časti nadmostenia a nakoniec skončil s vozidlom v potoku, pričom utrpel ľahké zranenia Real Music. Polícia u neho alkohol nezistila. Škoda na vozidle bola odhadnutá na 300 eur a na poškodenom zábradlí 200 eur. Polícia bude o nehode rozhodovať v správnom konaní,“ informovala trnavská krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová 포켓몬스터 오메가루비 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na mieste okrem polície zasahovali aj hasiči. „Zranenej osobe hasiči poskytli predlekársku prvú pomoc a odovzdali ju do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby node.js 이미지 다운로드. Na havarovanom vozidle vykonali protipožiarne opatrenia a ďalej postupovali podľa pokynov polície. Pri dopravnej nehode neprišlo k úniku prevádzkových kvapalín do vodného toku,“ dodala Júlia Kedrová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave ShowAppStore.

-red- Foto: SOS odťahová služba Piešťany

REKLAMA