Úvod Aktuality Diaľničné známky končia, nastupuje elektronizácia

Diaľničné známky končia, nastupuje elektronizácia

REKLAMA

Od budúceho roka čaká motoristov používajúcich osobné automobily do 3,5 tony výrazná zmena týkajúca sa diaľničných známok. Doteraz zaužívaná forma končí a od nového roka by mali nastúpiť elektronické diaľničné známky 헤르미온느 다운로드. Cena je stanovená na 10 eur pre desaťdňovú, 14 eur za mesačnú a ročná bude stáť 50 eur. Podľa údajov poskytnutých Národnou diaľničnou spoločnosťou nebude nutná kúpa žiadneho zariadenia a všetko bude prebiehať digitalizovane, len na základe registrácie evidenčného čísla vozidla do systému. 

Kontrola elektronických diaľničných známok by mala prebiehať vďaka vyhodnocovaciemu systému na základe evidenčných čísel vozidiel Photoshop cs5 uninstalled download. Práve kvôli vyhodnocovaniu nebude prebiehať prechod z klasických nalepovacích známok postupne ale nárazovo. Po zistení, že vodič používa diaľničnú sieť bez zaplatenia povinného poplatku, mu bude pokuta doručená poštou I can't find my house download.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Elektronické diaľničné známky budú dostupné prostredníctvom internetového portálu, mobilnej aplikácie,samoobslužných automatov a na obchodných miestach. Kúpu elektronickej diaľničnej známky bude možné uhradiť hotovosťou alebo platobnou kartou. Pri kúpe cez internet alebo mobilnú aplikáciu dostane motorista doklad o kúpe elektronickou formou, pri kúpe na obchodnom mieste obdrží papierový doklad,“ informuje na svojich stránkach Národná diaľničná spoločnosť 경희대학교 소프트웨어 다운로드.

-lt/Zdroj + foto: Národná diaľničná spoločnosť-

 

 

 

 

 

 

REKLAMA