Úvod Aktuality Národná diaľničná spoločnosť predáva zvodidlá

Národná diaľničná spoločnosť predáva zvodidlá

REKLAMA

Národná diaľničná spoločnosť ponúka na odpredaj vyradené oceľové zvodidlá, ktoré boli demontované z rýchlostných ciest D1 a R1 počas ich výmeny za betónové blender 3d. Práce a s nimi súvisiace dopravné obmedzenia na diaľnici ste si mohli všimnúť v uplynulom období aj v úseku medzi Trnavou, Piešťanmi a Hornou Stredou. 

Minimálne odberné množstvo bolo stanovené na 10000 kilogramov v minimálnej cene 0,16 eura za kilo Jojo's Bizarre Adventures comic. Množstvo až 1 440 ton sa nachádza v Stredisku správy a údržby rýchlostných ciest v Galante. Všetky náklady spojené s nakladaním, odvozom, vážením, vykládkou a prípadne iné náklady súvisiace s prevzatím predmetu kúpy znáša kupujúci Jumping free download. Ponuky môžu záujemcovia posielať do 21. septembra.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

„S víťazným uchádzačom bude uzatvorená kúpna zmluva a kupujúci uhradí zálohovú faktúru, podľa odhadovaného množstva demontovaných oceľových zvodidiel z príslušného strediska Linux ftp folder. Po každom naložení nákladného vozidla oceľovými zvodidlami sa pristupuje k váženiu predmetu kúpy, v kúpnej zmluve určenými zástupcami zo strany kupujúceho a zo strany NDS, na certifikovaných váhach, kde sa bude zisťovať skutočne odobraté množstvo oceľových zvodidiel,“ píše sa na stránke Národnej diaľničnej spoločnosti 플랜츠 vs 좀비 다운로드.

-lt/:foto: Národná diaľničná spoločnosť-

REKLAMA