Úvod Aktuality Deti hľadali stanovištia v parku

Deti hľadali stanovištia v parku

V nedeľu 14. novembra sa v piešťanskom mestskom parku uskutočnilo športové popoludnie s detským orientačným behom 아이콘 이리오너라 다운로드. Štyri desiatky detí a o niečo vyšší počet dospelých si prišlo vyskúšať nájsť všetky kontroly a prebehnúť alebo prejsť okruh popoludňajším slnkom prežiareným parkom mulan subtitles. Akciu usporiadal klub Športová bežecká rodinka Piešťany, ktorý vedie Jozef Drahovský.

Cieľom podujatia bolo ukázať viacerým deťom zaujímavý a zábavný druh športu, ktorý ŠBR praktizuje, ale taktiež stretnutie Jozefa Drahovského ako kandidáta na post primátora Piešťan s potencionálnymi voličmi Eclipse font. Podľa jeho slov do kampane neinvestuje žiadne veľké finančné prostriedky a skôr chce poukázať ako sa veci dajú reálne robiť a nielen sľubovať Three Kingdoms 9 pk.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

„Nápad aby si mohli deti, ale aj ich rodičia, vyskúšať svoju zdatnosť na jednoduchej orientačnej trati v našom mestskom parku, sa myslím stretol s celkom dobrou odozvou Kang Ho-jung. Svedčí o tom aj viac ako stovka účastníkov. Vrámci ŠBR sa popri triatlonových športoch a behoch do vrchu venujeme aj orientačnému behu a príprave mladých pretekárov Download the complaining of the dead star. Orientačný beh je v podstate dosť náročný šport, pretože v ňom treba skĺbiť jednak výbornú fyzickú výkonnosť pri behu, ale správny „orienťák“ musí mať aj v hlave Mischievous Kiss. Dokázať sa v strese pretekov zorientovať častokrát v zložitej terénnej mape, navrhnúť si správny postup od jednej kontroly k ďalšej a zároveň sa nestratiť si

vyžaduje aj dobrú mentálnu výkonnosť,“ hovorí Jozef Drahovský 공룡메카드 극장판 다운로드.

Deti a ich rodičia sa od fontány za Kursalonom postupne vydávali na trať so šiestimi stanoviskami, kde si svoje preukazy označovali zvieracími pečiatkami pwt 다운로드. Najrýchlejší prebehol trať za 5 minút 39 sekúnd. To však vôbec nebolo dôležité, pretože sladkú medovníkovú medailu dostali všetci zúčastnení 파이어폭스 유튜브 mp3 다운로드. „Podľa reakcií môžem povedať, že sa účastníkom čas strávený s deťmi na čerstvom vzduchu páčil. Na otázku, kedy budeme mať znova takéto preteky som im sľúbil, že sa môžme stretnúť opäť na jar pri našich tréningoch, keď bude počasie znova príjemnejšie a poobedné slnko nám vydrží dlhšie,“ dodáva J. Drahovský.

Fotogalériu nájdete na konci článku.

Meno                                                                                     Čas (min:sek)

Matúš Petráš

8:20

Michaela Galovičová

9:30

Jasmínka Šemelíková

11:10

Ondrej Valach

8:55

Nina Benková

6:50

Richard Horváth

11:15

Elis Ábelová

13:30

Alex Klein

11:00

Samuel Šulgan

6:30

Viki Kalavská

9:20

Zuzana Ciklaminiová

6:39

Timotej Drahovský

6:55

Soňa Ciklaminiová

6:41

Anna Kleinová

9:15

Eva Weisz

11:00

Peter Sláma

6:31

Martin Benka

6:57

Oskar Kutný

10:00

Matej Vavrovič

12:00

Tomáš Gregorička

6:05

Lukáš Pavlíček

11:10

Benjamín Drahovský

5:48

Leo Gregorička

5:39

Simon Kumančík

6:51

Aďa Ciklaminiová

7:50

Daniel Gregorička

8:20

Emka Bilíková

9:03

Maťko a Jakub Hudcovič

19:00

Timotej Balák

12:30

Benjamín Balák

12:30

Pavol Taraba

6:30

Adrián Gajdošech

13:00

Gabika Gajdošechová

13:00

Gabika Baláková

43:03

Sebastián Balák

44:00

Zuzka Ábelová

20:52

Erika Ábelová

20:52

Autor: ht   Foto: Tomáš Hudcovič – hugophoto agency

REKLAMA