Úvod Aktuality Ďalšie kolo testovania bude aj v niektorých obciach v okolí Piešťan

Ďalšie kolo testovania bude aj v niektorých obciach v okolí Piešťan

REKLAMA

Testovanie na ochorenie covid-19 sa počas nadchádzajúceho víkendu (21. až 22. novembra) uskutoční v obciach a mestách, kde bol podiel pozitívnych testov viac ako 1 % 아크로벳 다운로드.

V okrese Piešťany sa na opätovné testovanie musí privariť iba obec Borovce. Pozitivita tam v rámci celoplošného testovania na prelome októbra a novembra dosiahla 1,01 % full hd videos. Ďalšími obcami z okolia Piešťan, kde sa štvrté kolo uskutoční, sú Očkov s pozitivitou zo 7. a 8. novembra na úrovni 1,06 % a Brunovce (1,15 %) inside out movies.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Celkovo sa na Slovensku 21. a 22. novembra zapojí 458 miest a obcí, ktoré v rámci posledného realizovaného testovania dosiahli podiel pozitívnych testov viac ako 1 % 아두이노 온 스크래치 다운로드. Rozhodol o tom Ústredný krízový štáb. Testovanie bude dobrovoľné a bude prebiehať od 8:00 do 20:00 h.

„Aj napriek tomu, že testovanie bude úplne dobrovoľné a z neúčasti na ňom nebudú vyplývať nijaké obmedzenia, verím, že obyvatelia pristúpia k tejto možnosti s rovnakou zodpovednosťou, akú ukázali už v predchádzajúcich kolách 지번주소 다운로드. Ide o zdravie všetkých nás a našich blízkych. Okrem poklesu pozitívnych testov vo všeobecnosti totiž dokážeme vďaka podrobným výsledkom presne identifikovať možné vznikajúce ohniská nákazy, ktorým je určite potrebné podať pomocnú ruku v zvládaní pandémie aj štvrtým kolom testovania,“ vysvetlil minister obrany Jaroslav Naď.

Zdroj: Tlačová správa Ministerstva zdravotníctva SR Foto: Úrad vlády SR

REKLAMA