Úvod Aktuality Ďalšia tragédia na ceste. V Považanoch skončilo auto na stĺpe, rozlomilo sa...

Ďalšia tragédia na ceste. V Považanoch skončilo auto na stĺpe, rozlomilo sa na polovice

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V nedeľu 21. novembra si pripomíname Deň obetí dopravných nehôd a žiaľ do smutnej štatistiky pribudla ďalšia. Skoro ráno došlo v Považanoch k nehode, pri ktorej jeden mladý muž zahynul, druhý bojuje o život v nemocnici Drastic Pokémon Heartgold.

Dopravní policajti z Nového Mesta nad Váhom boli dnes v skorých ranných hodinách (krátko pred 04.00 hodinou) privolaní k dopravnej nehode na ceste I/61 v obci Považany imageready. „Podľa doterajších zistení, mladý 23 ročný vodič vozidla BMW mal naraziť do stĺpa verejného osvetlenia. Trosky vozidla boli rozmetané asi 100 m od miesta nárazu 올레체 neo 다운로드. Bilancia tejto zrážky je tragická. Mladý vodič prišiel o život a jeho 26 ročný spolujazdec bol prevezený do nemocnice, kde bojuje o život,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne php file upload.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na mieste dopravnej nehody bol prítomný aj súdny znalec z odboru cestná doprava. Okolnosti ako aj miera zavinenia dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania novomestskej dopravnej polície 실업인정신청서 다운로드.

Buďte na jesenných cestách opatrní!
-red- Zdroj: KR PZ v Trenčíne

REKLAMA