ZDIELAŤ
REKLAMA
Mestska zahrada

V utorok 10. októbra vo večerných hodinách došlo k dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel na križovatke ulíc Pod Párovcami a Kuzmányho. Pri nehode došlo k zraneniu dvoch osôb, ktorým predlekársku pomoc poskytli hasiči.

„Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo zistené, že sa jedná o dopravnú nehodu dvoch osobných motorových vozidiel, z toho jedno sa nachádzalo uprostred križovatky. V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu dvoch osôb. Hasiči zraneným osobám poskytli predlekársku prvú pomoc a odovzdali ich do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby,“ informovala Júlia Kedrová z krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave.
Hasiči na vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia a uniknuté prevádzkové kvapaliny posypali sorpčnou látkou. Kvapaliny boli po zdokumentovaní dopravnej nehody políciou odstránené z vozovky.

REKLAMA
ON Semi3
ON Semi 2
ON Semi 1


-red- Foto: SOS odťahová služba Piešťany

REKLAMA

1 KOMENTÁR

  1. TOTO MIESTO JE VELMI NEBEZPEČNÉ.NIE JE TO PRVÁ NEHODA.NIE JE VIDIET ZA „ROH „.MINIMÁLNE ZRKADLO A EŠTE PORIADNE VIDITEĽNÉ ZNAČENIE “ STOP „AJ NA ZEM AKO PRE “ BLBCOV“ BEZ URÁŽKY.POSLANCI ČINTE SA .

NAPÍSAŤ KOMENTÁR