Úvod Aktuality Cyklochodník pri Dubovej testoval 130 ročný velocipéd

Cyklochodník pri Dubovej testoval 130 ročný velocipéd

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Revitalizvaný druhý úsek okolo potoka Dubová využívajú chodci, korčuliari aj cyklisti už niekoľko týždňov , ale slávnostne ho otvorili až dnes Others are hell 6. Ako prvý sa oficiálne po ňom prešiel niekoľkonásobný majster sveta v jazde na vysokom bicykli Josef Zimovčák.

[singlepic id=20558 w=320 h=240 float=left]Nasledoval ho peletón zložený z členov Mládežníckeho parlamentu Piešťany, žiakov základných škôl a zástupcov radnice Java ftp file download. Ešte predtým mestská poslankyňa Eva Wernerová otvorila zámok, ktorým boli spojené kolesá na bicykloch primátora Rema Cicutta, riaditeľa Povodia Váhu Milana Koščála a jazdca na velocipéde Josefa Zimovčáka 명상 음악 mp3 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Tomu sa čerstvo otvorený úsek cyklochodníka páčil najmä preto, že je na ňom množstvo ľudí. „Nie je úsek na trénovanie alebo na nejaké mimoriadne výkony, ale na kontakt s prírodou a ľuďmi je to skvelé,“ povedal J 알뷰어 다운로드. Zimovčák.

[youtube width=“520″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=KteJhkh_4LQ[/youtube]

O svojom 130 ročnom bicykli prezradil, že jeho hlavnou výhodou je dobrý výhľad a ponúkol prítomným, aby si ho vyskúšali 클리앙 윈도우10 다운로드. „Čo som si všimol, tak menší problém na ňom majú deti. Naučia sa jazdiť rýchlejšie lebo nemajú strach.“ Za dvadsať rokov, čo na vysokom bicykli jazdí podľa vlastných slov prišiel o niekoľko zubov, mal zlomený nos, ruku, čeľusť aj rebrá 죠죠 슈퍼 파이트 다운로드. Napriek tomu si myslí, že je to kúzelný šport.

[singlepic id=20560 w=320 h=240 float=left]Revitalizáciu potoka Dubová v úseku od Veternej ulice po Lodenicu realizovalo Mesto Piešťany v spolupráci s Povodím Váhu Emergency Contact Network form. Náklady sa zatiaľ vyšplhali na 260 000 eur. Onedlho by ku chodníkom pre peších aj cyklistov mala pribudnúť zeleň aj lavičky. Projekt počíta aj s vybudovaním ostrovčeka pre vodné vtáky, ktorý by bol ekozastávkou pre okoloidúcich 유오기 다운로드. Podľa mestskej poslankyňe Evy Wernerovej by mala teraz nasledovať revitalizácia úseku od hotela Váh po Teplickú ulicu, bude to však záležať na budúcoročnom rozpočte fixedsys fonts. „Je taká predstava, že tento chodníček by mohol v budúcnosti viesť až do Čachtíc,“ uzavrela E. Wernerová.

Prečítajte si aj: Cez Česko-Slovensko na velocipéde pre deti

[nggallery id=1125]

Text, foto a video: Martin Palkovič

 

REKLAMA