Úvod Aktuality Covid-19: Žiak piešťanskej školy mal pozitívny test, jeho spolužiaci zostanú v domácej...

Covid-19: Žiak piešťanskej školy mal pozitívny test, jeho spolužiaci zostanú v domácej izolácii

REKLAMA
Knebl

Jeden zo žiakov Základnej školy na Brezovej ulici, ktorá je v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Piešťany, bol pozitívne testovaný na COVID-19 시저3 다운로드. Informuje na svojej web stránke radnica.

V súvislosti s týmto potvrdeným prípadom ochorenia COVID-19 základná škola a Mesto Piešťany prijali na zabránenie ďalšieho šírenia ochorenia COVID-19 opatrenia vyplývajúce zo zápisnice o epidemiologickom vyšetrovaní Regionálneho úradu verejného zdravotníctva so sídlom v Trnave White Witch Exhibition.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Žiaci, ktorí boli v úzkom kontakte so žiakom s týmto ochorením, musia zostať v domácej izolácii do 24. 9. 2020.

Výchovno-vzdelávací proces v danej triede, ktorú pozitívne testovaný žiak navštevoval, sa prerušuje do 24 Last Jury Book. 9. 2020.

Informácie o organizácii výchovno-vzdelávacie procesu v celej škole budú zverejnené na web stránke školy: https://zsbrepy.edupage.org/ 어도비 플래시 cs4 다운로드.

Mesto zároveň v súvislosti s vysokým nárastom ochorenia na COVID-19 v našej krajine žiada verejnosť o zodpovedné správanie, dodržiavanie predpísanej respiračnej etikety „RUKY – ODSTUP – RÚŠKO“ (R-O-R), zvýšenú hygienu, vyhýbanie sa dlhodobému pobytu v  uzavretých priestoroch vo väčšej skupine osôb – ak to nie je nevyhnutné Should download.

O ďalšom vývoji situácie a prípadných nových opatreniach bude radnica verejnosť  informovať.

Zdroj: piestany.sk

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba