Úvod Aktuality COVID semafor: Trnava červená, Hlohovec oranžový, Piešťany zelené

COVID semafor: Trnava červená, Hlohovec oranžový, Piešťany zelené

REKLAMA

Napriek štvrtkovému nárastu počtu pacientov s ochorením Covid-19 zostáva okres Piešťany na COVID semafore zelený. Prísnejšie opatrenia platia v Trnave a v Hlohovci Gurumin.

Vo štvrtok na Slovensku zaznamenali 235 nových prípadov nákazy koronavírusom, ide o rekordný počet. V okrese Piešťany pribudlo päť prípadov, čo je najviac od začiatku pandémie 왕후 심청 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Napriek tomu piešťanský a senický región zostávajú na COVID semafore poslednými okresmi v Trnavskom kraji, kde platia menej prísne protiepidemické opatrenia old game. Červený je už okres Trnava, Hlohovec má oranžovú farbu.

Na celom Slovensku sa vo štvrtok urobilo 5542 testov, pozitívny výsledok malo 235 ľudí 강철의 연금술사 브라더후드 다운로드. K vyliečeným pribudlo 102 pacientov, celkovo sa z ochorenia Covid-19 zotavilo už 3390 ľudí.

V nemocniciach je hospitalizovaných 128 pacientov, potvrdené ochorenie COVID-19 má 106 z nich 혼인신고 양식 다운로드. Na JIS je 10 osôb, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 12 pacientov.

Celkový počet pozitívne testovaných ľudí v našej krajine doteraz je 6256, od začiatku vypuknutia ochorenia sa u nás urobilo 403 055 laboratórnych testov. Počet potvrdených úmrtí v súvislosti s ochorením COVID-19 je 39. Aktívnych prípadov ochorenia je na Slovensku aktuálne 2827.

Zdroj: Ministerstvo zdravotníctva SR, Foto: korona.gov.sk

REKLAMA