Connect with us

Aktuality

Čo nás čaká na Septembrovom Pieščanskom CINEMATIK Rýnku?

Published

on

Reklama
Reklama

Ručne maľované oblečenie, háčkované, ľanové, kožené doplnky, látkové kytice, šatky, šály, čelenky, tašky, kabelky, šperky živicové, tepané, drevené, drôtené, korálkové decoupage predmety, dekorácie z dreva, drôtu, ovčej vlny, med, propolis, včelie produkty a včelia kozmetika, prírodná kozmetika, bylinné produkty, sirupy, čaje, koreniny, zaváraniny, domáce špaldové pečivo, prebytky zo záhrady, drevorezby, sochy, stoličky, textilné hračky, kytice, aranžmány porcelán, keramika, bonsaje, figúrky z hliny….

Okrem ručne spracovaných domácich výrobkov, všelijakých dobrôt zo záhrady a kuchyne šikovných gazdín sa môžete na rynku, ktorý sa koná už túto sobotu a nedeľu (13. a 14. septembra) pred Domom umenia v Piešťanoch, aj čo to priučiť. Napríklad na Diskusnom bode stretnutia OZ Sieť Dobra,  kde sa bude diskutovať v spolupráci s odborníkmi i laikmi na zaujímavé témy lokálneho i svetového charakteru ako potravinová, či ekonomická sebestačnosť, alebo na workshopoch či pri ukážkach remesiel.

rynekfoto

Ak by ste na učenie nemali chuť, zrelaxujete sa pri dobrom bylinnom čajíku, „Vychytanej“ masáži či pohybových hrách pre deti aj dospelých. V sobotu večer sa môžete zabaviť na koncerte kapely českej kapely, z nezávislej hudobnej scény, ktorá nedávno ohlásila svoj návrat – Tornádo Lou (o 21,30 h) . V nedeľu vás zasa folkloristi zo súboru ŽITO, ktorý v Piešťanch nedávno predviedol zvyky pri dožinkoch naučia tancovať – o 19,30 na Škole ľudového tanca. Získané znalosti hneď aj využijete – na Zábave s ľudovou hudbou folklórneho súboru Máj pôsobiacom pri Gymnáziu Pierra de Coubertina o 20,30 h.

Reklama

Organizátori z OZ Kvas a OZ Sieť dobra pozývajú všetkých: Príďte podporiť naše ekologické aktivity!

Miesto konania: areál pred Domom Umenia, Kraskova 1, Piešťany
Čas predaja: od 10:00 do 17:00 h.

(red)

rynek_cinematik (1)-page-001

REKLAMA

pnky_1-ab-contact-sept

Populárne články