Connect with us

Aktuality

Chystá sa veľká sĺňavská grilovačka

Published

on

Reklama
Reklama

Ste kráľom domácich grilovacích posedení? Niet nad vaše mäso naložené v špeciálnej zmesi korenín, ktorej receptúru vie len vy, pretože závisí od množstva piva, ktoré ste pred jej prípravou vypili? Že ani jedno a máte len chuť zabaviť sa. Nech sa páči, príďte na nábrežie Váhu ku Krajinskému mostu v nedeľu 15. mája o 14-tej hodine. Chystá sa tu veľké Sĺňavské grilovanie.

„Akcia je určená pre širokú verejnosť, ale budeme radi ak svoje družstvo postavia aj hotely a reštaurácie z Piešťan, prípadne z okolia. Podmienkou účasti je vlastný gril, drevené uhlie a mäso, ktoré bude družstvo pripravovať. Grilované špeciality bude hodnotiť porota zložená z gastronomických odborníkov,“ vysvetľuje iniciátor akcie Michal Fiala. Príprava nie je nijako limitovaná, je len na vás, aké mäso a ako pripravíte. Pozvite svojich priateľov von a vychutnajte si príjemné chvíle na brehu Váhu.

Sĺňavské grilovanie sa uskutoční na záver víkendového rezbárskeho sympózia, vrámci ktorého budú rezbárski majstri vyrábať umelecké lavičky, ktoré skrášlia okolie kolokruhu.

[singlepic id=12234 w=518 h=450 float=center]

Reklama

Prihlášky a ďalšie info pre súťažiacich na info@slnava-piestany.sk.

Autor: db

Populárne články