Úvod Aktuality Cestu na Havran opravia za 4 mil. eur z fondov Európskej únie

Cestu na Havran opravia za 4 mil. eur z fondov Európskej únie

REKLAMA

Trnavská župa získala z eurofondov vyše 4 milióny eur na opravu úseku cesty horského priechodu Havran.

„V krátkej dobe sme získali ďalšie milióny z eurofondov Hangul Edition of Pokémon Heart Gold. Púšťame sa do modernizácie cesty na horský priechod Havran. Ide o jeden z našich kľúčových infraštruktúrnych projektov, po dokončení ktorého budeme mať opravený úsek od Krajinského mosta až po hranicu kraja 학습 앱 다운로드. Aktuálne vyberáme zhotoviteľa stavby, spoznať by sme ho mali priebehu júla,“ povedal Jozef Viskupič, trnavský župan.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

V rámci tohto projektu bude rekonštruovaných a zmodernizovaných bude viac ako 4,4 km cesty II/499 od intravilánu obce Banka po horský priechod Havran 웹사이트 다운로드. Koniec stavebných prác je predpokladaný v druhej polovici roka 2021.

Vodiči dostanú k dispozícii modernú cestu s bezpečnostnými prvkami, ktoré by mali prispieť aj k zvýšeniu plynulosti cestnej premávky 실버라이트 영상 다운로드. Pribudnú oceľové zvodidlá s nadstavcami, tlmiče nárazov, smerové stĺpiky alebo vodiace prúžky. Celkové náklady projektu vrátane 5 percentnej spoluúčasti TTSK sú 4 236 089,18 eur

Finančné prostriedky získala trnavská župa z Európskych štrukturálnych a investičných fondov (EŠIF) Download a cinema. V aktuálnom programovom sú tieto prostriedky čerpané regionálnymi samosprávami predovšetkým cez Integrovaný regionálny operačný program (IROP) na zabezpečenie bezpečnej a ekologickej dopravy v regiónoch, zlepšenie kvality života obyvateľov s dôrazom na životné prostredie, či na uľahčenie prístupu k efektívnejším a kvalitnejším verejným službám.

Zdroj: Tlačová správa TTSK Foto: Bananský hlásnik

REKLAMA