Úvod Aktuality Cenu Biela vrana dostali Alan Suchánek a Magdaléna Kovačovičová

Cenu Biela vrana dostali Alan Suchánek a Magdaléna Kovačovičová

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Deň boja za slobodu a demokraciu 17. novembra si pre slávnostnú príležitosť odovzdávania ocenení vybrali aj organizátori podujatia Večer Bielych vrán 2015 v Mestskom divadle P web page Excel. O. Hviezdoslava v Bratislave. Medzi štyrmi laureátmi boli kňaz Anton Srholec, fotograf Andrej Bán a tiež dvaja členovia správnej rady Nemocnice Alexandra Wintera, doktor Alan Suchánek a sestra Magdaléna Kovačovičová Sharebox download. Ocenenie je každoročne udeľované ľuďom, ktorí vykonajú odvážny občiansky čin, bez ohľadu na hroziace dôsledky. 

Porotu tento rok tvorili filozof Egon Gál, Michal Kaščák – zakladateľ a riaditeľ festivalu Pohoda, novinár, komentátor a publicista Marián Leško, programová riaditeľka Nadácie Pontis Monika Smolová, Martin M Financial Supervisory Service ci. Šimečka, ktorý pracuje ako novinár, publicista a spisovateľ, herečka Emília Vášáryová a zástupcovia Aliancie Fair-play a VIA IURIS. Podujatie Večer Bielych Vrán 2015 moderoval obľúbený herec Juraj Kemka a moderátor Martin Staňo z Rádia_FM 귀를 기울이면 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Magdaléna Kovačovičová a Alan Suchánek sa ako členovia správnej rady Nemocnice Alexandra Wintera v Piešťanoch postavili nákupu predraženého CT prístroja, i nelegálnemu navýšeniu počtu členov rady Download Captain Marvel smi. Objednávku na vybavenie mala dostať spoločnosť s vlastníkmi z Belize s údajnými väzbami na Pavla Pašku. Svojim ráznym postojom, aktívnym prístupom a bojom za pravdu spustili medializáciu celého prípadu, vyvolali verejnú diskusiu o situácii v zdravotníctve a v neposlednom rade zabránili zameteniu prípadu pod koberec 맥용 프리미어 다운로드. V kauze prednedávnom padlo až osem obvinení a viedla k odstúpeniu ministerky zdravotníctva Zuzany Zvolenskej, podpredsedníčky parlamentu Renáty Zmajkovičovej a aj šéfa Národnej rady Pavla Pašku 위닝2013 다운로드.

IMG_8254,_resize

„Biela Vrana je ocenením spoločensky prínosného a odvážneho občianskeho činu 고인체 폰트 다운로드. Je pre nás veľmi dôležité, aby vzácni ľudia v našej spoločnosti, ktorí bránia pravdu, spravodlivosť a verejný záujem zažili poďakovanie a podporu Phonebus movie. Často je to naopak – čelia vyhrážkam, trestným oznámeniam, strate zamestnania, či posmechu okolia. Snažíme sa ich preto nájsť a na slávnostnom večere im verejne poďakovať gta v apk 다운로드. Veríme, že práve potlesk, podpora a medializácia ich príbehov im dodá silu a energiu. Navyše môže pomôcť pritiahnuť pozornosť k dôležitým témam a povzbudiť ďalšie biele vrany. Udeľuje sa ako poďakovanie vzácnym ľuďom okolo nás, ktorí sú ochotní brániť pravdu a spravodlivosť, konkrétnym činom preukázali občiansku odvahu, potlačili osobné záujmy v mene verejného prínosu, hodnôt, či princípov a mohli pritom podstúpiť riziko, rôzne príkoria, či zažiť odsúdenie,“ píše sa o ocenení na stránke Biela Vrana.

-lt/foto: archív-

REKLAMA