Úvod Aktuality Vianočný stromček už stojí na pešej zóne

Vianočný stromček už stojí na pešej zóne

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zamestnanci Služieb mesta Piešťany spolu s firmami, ktoré zabezpečili prostriedky pre prevoz a žeriav, včera 18. novembra popoludní osadili na Winterovej ulici vianočný stromček 애플 리케이션 다운로드. Pri príjemnej teplote okolo 17 stupňov Celzia ho najprv priviezli na vlečke za traktorom a následne ho so žeriavom vyzdvihli do výšky. Tradičná predvianočná procedúra prilákala zvedavcov, ktorí videli ako stromček po takmer hodine príprav „zapadol“ na svoje miesto. 

IMG_1197_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Osadenie veľkého a ťažkého stromu na svoje miesto nebolo vôbec ľahké, pretože prácu chvíľami komplikoval silnejúci vietor 갤럭시 s7 유심 다운로드. Po vyzdvihnutí žeriavom zistili zamestnanci Služieb mesta Piešťany, že veľkosť stojanu je o niečo menšia ako priemer kmeňa a tak ho museli za pomoci motorových píl pod vedením Andreja Cimbalíka zmenšiť mameppkgui 다운로드.

Po skrátení a zúžení kmeňa strom zapadol presne na svoje miesto. Jeho slávnostné rozsvietenie je naplánované na 27. novembra o 16:00 a slávnostnú atmosféru by mali priniesť účinkujúce deti zo Základnej umeleckej školy Download code without integrity check.

-lt-

 

 

REKLAMA