Úvod Aktuality Centroom stále stojí, ale práce nezačali ani dva mesiace po nariadení sanácie

Centroom stále stojí, ale práce nezačali ani dva mesiace po nariadení sanácie

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na začiatku týždňa, v pondelok 11. januára, uplynuli presne dva mesiace odkedy stavebný úrad, riadený už bývalým vedúcim Ivanom Pauerom, vydal nariadenie na vykonanie sanačných prác, týkajúcich sa budovy Centroom. Podľa prvej časti projektu malo byť realizované podopretie kritických miest stojkami a po ňom mali nasledovať ďalšie stavebné práce Ied the singer. Žiadnu činnosť na budove v centre mesta však nevidno a poniektorí obyvatelia mesta sa začínajú obávať, aby nezostala roky uzavretá za plotom, podobne ako chátrajúci hotel Slovan King of Fine Gems. Najviac sú nečinnosťou poškodení majitelia bytov, ktorí museli svoje domovy opustiť ešte začiatkom októbra. Na momentálnu situáciu sme sa spýtali hovorkyne mesta, ale kvôli odchodu Ivana Pauera z funkcie nám nevedela poskytnúť relevantné informácie Download the coward pedal 2.

received_1047365445315377

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Bývalý poverený vedúci Oddelenia stavebných služieb a rozvoja mesta je dlhodobo práceneschopný a nová poverená vedúca oddelenia zatiaľ neprevzala jeho agendu 묵향 31 txt 다운로드. Z toho dôvodu momentálne tieto otázky zodpovedať nevieme. Ďakujeme za pochopenie,“ napísala v odpovedi na naše otázky ohľadom momentálnej situácie hovorkyňa mestského úradu v Piešťanoch Eva Bereczová Terraria Mobile.

Stav budovy bol ešte v októbri označovaný ako kritický a preťaženia na niektorých nosných prvkoch dosahovali až 200 percent nad normu Sunflower of Detective Conan Flame. Podľa slov vtedajšieho vedúceho Oddelenia stavebných služieb hrozil budove nečakaný kolaps konštrukcie a v najhoršom prípade reťazové zrútenie budovy nvda. Majitelia bytov sa vtedy museli narýchlo vysťahovať a budova bola provizórne oplotená, nakoľko v prípade jej zrútenia by boli ohrození chodci prechádzajúci v jej bezprostrednom okolí spring framework file. Neskôr spoločnosť BK Servis previedla oplotenie darom na vlastníkov bytov a i keď s jeho stavbou boli nemalé problémy, nakoľko ho zhodili poryvy vetra, účel plní doteraz Kung Fu Yo download. Práce sa mali rozbehnúť začiatkom decembra, ale ani do dnešného dňa sanácia neprebieha.

-lt/Foto: archív-

 

 

 

REKLAMA