Úvod Aktuality Dizajnér Michal Staško navrhol krištáľové lustre, spoluprácu so sklárskou firmou si nevie...

Dizajnér Michal Staško navrhol krištáľové lustre, spoluprácu so sklárskou firmou si nevie vynachváliť

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Známy piešťanský dizajnér Michal Staško sa v uplynulom období okrem iných zaujímavých projektov venoval aj návrhom krištáľových lustrov 초속 5cm 다운로드. Inšpiráciu pre jeden z nich čerpal v pavučine, na ktorej sa zachytili kvapky rosy a ďalší má pripomínať obrovský diamant. Vďaka šéfredaktorke časopisu Trendy Bývanie Jane Zemkovej našiel firmu Glass LPS z Medzilaboriec, ktorá dokázala jeho predstavy a 3D vizualizácie premeniť na reálne svietidlá 명화그림 다운로드. Bezproblémovú spoluprácu s manufaktúrou, ktorej zamestnanci krištáľ vyrábajú a spracovávajú ručne, si miestny dizajnér veľmi cení. Finálne podoby návrhov lustrov X4 a DD budú predstavené na výstave Nábytok a Bývanie v Nitre 8 9월 모의고사 다운로드. marca.

TEST31_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Dlhodobo sa zameriavam na nachádzanie takzvaných startupov Son's Three-Year-Old 5. Pre mňa je to v skutočnosti nadviazanie spolupráce so zaujímavými slovenskými výrobcami, pri ktorých vidím potenciál na rozvoj mojich dizajnérskych schopností 강남구청 인강 다운로드. Nie vždy sú začiatky jednoduché, pretože podnikatelia u nás sa často zameriavajú len na zisk a niektorí sa obávajú riskovať s novými nápadmi Standing Egg Confession. Firma Glass LPS ma zaujala, pretože sa v nej ručná výroba a brúsenie krištáľu uchovalo v pôvodnej podobe. Jej zástupcovia boli z mojich návrhov nadšení a tešilo ich aj to, že som toľkokrát absolvoval cestu do Medzilaboriec,“ povedal o spolupráci dizajnér Michal Staško 최신곡 다운로드.

L2_resize

Od stretnutia sa zástupcami manufaktúry, cez vypracovanie návrhov až po výrobu prvých lustrov ubehlo približne trištvrte roka music songs. Základom práce dizajnéra v tomto prípade bolo maximálne využiť svetelné efekty, ktoré vznikajú pri lámaní svetla. Michal Staško si podľa vlastných slov občas pripadal ako šperkár, ktorý vytvára klenot pre ženu 솔리드웍스 도면 템플릿 다운로드. Jeho návrh DD vychádza z myšlienky, že ženy majú rady diamanty a má pripomínať obrovský 60 centimetrový diamant, ktorý sa bude ligotať a zároveň bude zvýrazňovať krásu interiéru your iTunes computer. Luster s označením X4 je zase inšpirovaný kvapôčkami rosy, ktoré sa zachytili na pavučine a v rôznych veľkostiach na nej zostali visieť. Firma Glass LPS by mala vyrobiť z každého lustru približne 20 – 30 kusovú sériu, pričom všetky budú jedinečné kvôli ručnému spracovaniu skla. Spolupráca má v budúcnosti pokračovať a vďaka nej budú domácnosti osvetľovať ďalšie originálne svietidlá.
TEST36_resizeL1_resizeIMG_1933L3_resize

-lt/Foto a vizualizácie: Michal Staško-

REKLAMA