Connect with us

Aktuality

Čelná zrážka áut na rovnej ceste

Published

on

Reklama

V dôsledku dopravnej nehody v obci Moravany nad Váhom utrpelo zranenia šesť osôb, medzi nimi aj tehotná žena a dieťa. Dve osobné autá sa čelne zrazili v stredu 11. júna okolo 15.30 h.

12

Reklama

Podľa policajnej hovorkyne Márie Linkešovej prešiel VW Passat, ktorý šoférovala 34-ročná žena z Hlohovca, do protismeru a čelne sa zrazil s oproti idúcou Škodou Felícia. Pravdepodobnou príčinou nehody bola nepozornosť. „Tehotná vodička spolu so 4-ročnou dcérkou sa pri nehode vážnejšie nezranili, obe boli prevezené do nemocnice, kde boli jednorazovo ošetrené,“ uviedla hovorkyňa.

Z posádky druhého auta však museli byť dvaja mladíci pre ťažké zranenia prevezení do nemocníc letecky. Ďalší dvaja, mladý muž a žena, utrpeli ľahké zranenia.

Reklama

Hovorca hasičov Tomáš Bílik informoval, že vodič Felície bol vo vraku zakliesnený a na jeho vyslobodenie muselo byť použité hydraulické vyslobodzovacie zariadenie. Hasiči účastníkom dopravnej nehody poskytli predlekársku prvú pomoc a asistovali pri ich transporte.

„Policajti na mieste alkohol u vodičky nezistili. U druhého vodiča bola za týmto účelom odobratá krv. Presné príčiny nehody polícia naďalej vyšetruje,“ uzavrela policajná hovorkyňa.

Zdroj: KR PZ/KR HaZZ Foto: TŠ

REKLAMA

heaven rest

Populárne články