Connect with us

Aktuality

Budúce mamičky, naučte sa dojčiť

Published

on

Reklama
Reklama

Materské centrum Úsmev organizuje každý posledný štvrtok v mesiaci o 9.30 h diskusné stretnutia, na ktorých si mamičky vymieňajú svoje skúsenosti, zdieľajú svoje problémy a riešia rôzne situácie z oblasti dojčenia, ale hlavne sa navzájom podporujú.

[singlepic id=22336 w=320 h=240 float=left]Úsmev je miestom, kde nájdu správe a úplné informácie o dojčení. Stretnutia sú vhodné pre budúce mamičky, ktoré sa dozvedia veľa praktických rád a najmä budú môcť odpozorovať zručnosti dojčenia, čo im uľahčí vstup do materstva.

Stretnutia bude viesť poradkyňa pri dojčení s certifikátom občianskeho združenia Mamila. Uskutočnia sa vždy posledný štvrtok v mesiaci o 9.30 h v MC Úsmev, A. Hlinku 41, Piešťany (pri stanici).

Vstupné: 2 eurá. Kontakt: Alžbeta Pagáčová (0915 954 010 betka.pagacova@gmail.com) a Jana Michálková (0905 923 908 jana.mich33@gmail.com).

Reklama

Materské centrum ponúka aj kurz s názvom Príprava na dojčenie, ktoré obsahom je praktický nácvik dojčenia, objasnenie základných krokov k úspešnému dojčeniu a vysvetlenie, čo treba robiť počas prvých chvíľ po pôrode. Budúce mamičky sa tiež naučia rozpoznať skutočné pitie, dozvedia sa viac o vzťahovej väzbe a dostanú porovnanie okolitých pôrodníc z hľadiska dojčenia.

Prvá časť kurzu za začne 29. novembra o 9.30 h v MC Úsmev a druhá o dva týždne neskôr, 13. decembra. Maximálny počet mamičiek je päť, ale vítaní sú aj manželia alebo partneri. Cena kurzu je 12 eur. Kontakt: Alžbeta Pagáčová (0915 954 010 betka.pagacova@gmail.com).

Text a foto: M. Palkovič

Populárne články