Úvod Aktuality Bicykel si nafúkate už aj na stanici

Bicykel si nafúkate už aj na stanici

REKLAMA
Skola Rakovice

Cyklostanovisko, ktoré piešťanská samospráva vyhrala v celonárodnej kampani Do práce na bicykli, nájdu cyklisti od štvrtka 22. októbra pred železničnou stanicou DualLinks.

Piešťany sa do súťaže podporujúcej rozvoj cyklistickej dopravy na Slovensku, Do práce na bicykli 2020, zapájajú od jej vzniku 메이즈 러너2 다운로드. V tomto roku, keď sa súťažilo v septembri, to bolo už po siedmykrát.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V tejto sa Piešťanom podarilo vyhrať kompletné cyklostojiská so stojanmi a verejnou cyklopumpou, ktoré do súťaže venovala Slovenská sporiteľňa, partner kampane DPNB Windows 98 se download.

Cyklostojany na 10 bicyklov doplnené o verejnú cyklopumpu vrátane inštalácie zamierili do miest, ktorým sa podarilo splniť základnú podmienku účasti aspoň 100 obyvateľov registrovaných v kampani, a zároveň sa na nich usmialo šťastie v žrebovaní Black Desert Download.

Za nové cyklostojany, ktoré sú namontované v predstaničnom priestore, môžeme vďačiť hlavne ľuďom, ktorí sa do celonárodnej súťaže za Piešťany prihlásili a vytvorili 32 tímov endless os 다운로드. Na bicykloch do práce najazdili 12 579 kilometrov a v rámci najazdených kilometrov mesto Piešťany skončilo na 17. mieste spomedzi 85 zapojených samospráv.

Zdroj: piestany.sk

REKLAMA