Úvod Aktuality Chcete pomôcť s celoplošným testovaním? Prihláste sa samospráve

Chcete pomôcť s celoplošným testovaním? Prihláste sa samospráve

REKLAMA
Skola Rakovice

Mesto Piešťany aj Trnavský samosprávny kraj vyzvali ľudí, ktorí chcú prispieť k úspešnému priebehu celoplošného testovania na ochorenie covid-19, aby sa prihlásili prostredníctvom elektronických formulárov Graph eq download.

Cieľom operácie ozbrojených síl Spoločná zodpovednosť je pretestovať čo najviac ľudí antigénovými testami. Rýchlu diagnostiku je možné zvládnuť iba pomocou veľkého množstva dobrovoľníkov a zdravotníkov 삼성 증권 hts 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

Trnavská župa vyzvala zdravotníkov, študentov lekárskych fakúlt piatych a šiestych ročníkov, študentov ošetrovateľstva a urgentnej medicíny druhých a vyšších ročníkov, aby v prípade záujmu pomôcť pri celoplošnom testovaní vyplnili formulár zverejnený na web stránke korona.gov.sk centos 6.8 iso 다운로드.

Mesto Piešťany hľadá najmä dobrovoľníkov, ktorí budú pomáhať pri administratíve a usmerňovaní ľudí, ktorí prídu na celoplošné testovanie ibis paint. Formulár zverejnený na webstránke mesta umožňuje vybrať si, v ktorý deň môže dobrovoľník pomáhať Long Dark.

Prvé kolo celoplošného testovania na ochorenie covid-19 sa na väčšine územia Slovenska vrátane piešťanského regiónu uskutoční 30. októbra až 1. novembra. Druhé kolo bude 6. až 8. novembra 2020.

Text: Martin Palkovič Ilustr. foto: FB/Prezídium HaZZ

REKLAMA